Reklama

Reklama

Idealny prezent na Święta!

Wszyscy przez cały rok z niecierpliwością czekamy na święta. Dlaczego? Jedni dla grzybowej, inni dla barszczu z uszkami. Wszyscy - dla prezentów! Jednak sprawienie radości bliskim może niejednej osobie przysporzyć sporego kłopotu. Na szczęście jest na to rada!

Wymarzony prezent to masa radości dla twojej rodziny i... dla ciebie! Przecież dawanie prezentów, niezależnie od wieku obdarowanego, niesie ze sobą masę radości!

Reklama

W praktyce jednak jest tak, że każdy z nas żyje w biegu i odkłada świąteczne przygotowania na ostatnią chwilę. Jaki jest efekt? Tuż przed Wigilją biegamy po zatłoczonych centrach handlowych czy rynkach, tracimy czas w korkach i kolejkach, aż w końcu zrezygnowani podejmujemy pochopnie decyzję i kupujemy "to co zwykle": dla taty skarpetki (choć ma ich całą szufladę), a dla córki naszą ulubioną książkę z dzieciństwa (choć dobrze wiemy, że nikt jej nie przeczyta). Czas z tym skończyć! Jeśli chcesz w tym roku zobaczyć na twarzach swoich najbliższych nieskrywaną i szczerą radość, posłuchaj naszych rad!

Zacznij działać już dziś!

Co roku zostawiasz kupowanie prezentów na ostatnią chwilę? Czas to zmienić! Przecież działasz wtedy w pośpiechu, dokonujesz nieprzemyślanych decyzji i co najgorsze: pozwalasz sprzedawcom nabić się w butelkę! A gdy przestajesz panować nad finansami, tracisz przecież radosny nastrój, który nie powinien cię opuszczać przed świętami!

Dlatego już dziś wyznacz budżet, jaki zamierzasz przeznaczyć na podarunki dla rodziny. Pomyśl też o drobiazgach dla znajomych czy dla koleżanek z pracy. Ustal też rezerwę na nieoczekiwane wydatki. Teraz, gdy wiesz już ile możesz wydać, pora porządnie zastanowić się nad tym, co komu możesz kupić.

Dla każdego coś najlepszego!

Na początek przypomnij sobie, co wręczyłaś bliskim rok temu i jak zareagowali na prezent. Nastoletni syn na widok flanelowej piżamy lekko się skrzywił? Mąż, który na co dzień chodzi w swetrze czy polarze niezbyt ucieszył się na widok jedwabnego krawata? Wyciągnij więc wnioski i w tym roku kupuj z pomysłem!

Najważniejsze, by obdarowany, w chwili, gdy odwinie już opakowanie, poczuł się wyjątkowo! Jeśli więc twój teść lubi w wolnej chwili oglądać programy przyrodnicze, zamiast szalika kup mu lepiej bogato ilustrowany album o polskiej przyrodzie. Podczas wizyty u twojej mamy, zajrzyj do łazienki. Może kończą się jej ulubione perfumy lub pomadka?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje