Reklama

Reklama

Jack Nicholson o seksie z Britney Spears

Słynny amerykański aktor Jack Nicholson wyznał, iż ma wielką ochotę na zaciągnięcie do łóżka 22-letniej wokalistki Britney Spears.

66-letni gwiazdor narzeka jednak, że nie dysponuje już obecnie wystarczającą ilością energii, by wcielić ów plan w życie.

Nicholson, trzykrotny zdobywa Oscara, szczyci się, że w swoim życiu spał już z ponad dwoma tysiącami kobiet. Znany jest także z gustowania w paniach znacznie młodszych od siebie, czego dowodem był chociażby zakończony niedawno, długoletni romans z 33-letnią aktorką Larą Flynn Boyle.

Gwiazdor związany jest obecnie z inną koleżanką po fachu, 57-letnią Diane Keaton ("Ojciec chrzestny", "Manhattan"). Nie przeszkodziło mu to jednak w wypowiedzeniu swojego zdania na temat trzykrotnie młodszej od siebie Britney.

Reklama

Jack Nicholson przyznał, że noc z gwiazdką muzyki pop mogłaby co prawda odmienić jego życie, lecz jest on już, niestety, zbyt stary na seks.

"Nie zamierzam udawać, że przez większą część mojego życia byłem barankiem. Teraz jednak brak mi już tej energii. Ten taniec nie jest już dla mnie" - wyznał.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdor | Britney Spears | spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje