Reklama

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Kiedy ślub?

Jennifer Lopez wyjaśniła dziennikarzom, że jej związek z Benem Affleckiem nie znajduje się w kryzysie oraz zapewniła, iż na pewno kiedyś słynny aktor założy jej na palec ślubną obrączkę. Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo.

Latynoska gwiazda zapewnia, że jej ślub z Benem Affleckiem wcale nie miał się odbyć w minione walentynki w Puerto Rico. Dodała, iż jej związek z aktorem znajduje się w doskonałej kondycji, a inne informacje na ten temat są ponoć wymysłem dziennikarzy brukowca "Star".

Reklama

Jennifer jest pewna, że Ben Affleck zostanie jej trzecim mężem. Nie wiadomo jednak kiedy odbędzie się ceremonia zaślubin. Słynnej aktorce i piosenkarce zależy bowiem przede wszystkim na tym, aby ślub odbył się bez rozgłosu.

"Nasze rodziny wiele rozmawiają o tym, kiedy weźmiemy ślub. My sami tego jeszcze nie wiemy. Mam tylko nadzieję, że uda nam się zachować jego czas i miejsce w tajemnicy. Zdaję sobie sprawę z tego, że wielu ludzi się interesuje naszym ślubem, ale wierzę również, że uszanują fakt, iż jest to dla nas dzień szczególny" - mówi Jennifer Lopez.

32-letnia gwiazda dodała przy okazji, iż po zakończeniu swojej kariery zamierza osiąść na stałe w Miami na Florydzie, ponieważ odpowiada jej panujący tam klimat.

"Lubię tropikalne warunki. Mam dom w Miami i chcę tam zamieszkać na stałe po zakończeniu kariery. Na szczęście Ben też go lubi, więc prawdopodobnie zamieszkamy tam razem. Nie mam obecnie zbyt wiele wolnego czasu, ale kiedy nie pracuję lubię wyluzowywać się w tym domu, oglądając telewizję i zajadając pizzę podgrzaną w mikrofalówce" - dodała Jennifer.

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | lopez | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje