Reklama

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Zakupy dla dziecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzali ostatnio nieliczne wolne od zajęć chwile na zakupach w sklepach z artykułami dla niemowląt.

Jako, że w ślad za nimi podążali paparazzi od razu pociągnęło to za sobą plotki, że latynoska gwiazda jest w błogosławionym stanie.

Reklama

Jennifer i Ben wydali sporo pieniędzy na ciuszki dla niemowląt oraz inne gadżety. Wiadomo już od jakiegoś czasu, że marzeniem Lopez jest zostanie matką, ale pamiętajmy również o tym, że latynoska gwiazda wielokrotnie podkreślała, iż w ciążę zajdzie dopiero po ślubie, a Ben Affleck nie jest jeszcze jej mężem.

"Oboje chcą jak najszybciej mieć dziecko. Rodzina dla obojga jest priorytetem" - zapewnia przyjaciółka Jennifer.

W jej słowach może być sporo prawdy, skoro narzeczeni wydali niedawno na rozmaite artykuły dla niemowląt aż 79 tysięcy dolarów. Jednym z zakupów była kołyska.

"Jennifer bardzo zaangażowała się w ozdobienie kołyski. Udekorowała ją symbolami religijnymi, w tym platynowym aniołkiem z diamentowymi oczkami. To prawdziwe arcydzieło, niczym dla członka rodziny królewskiej albo dziecka dwóch hollywoodzkich gwiazd" - dodaje przyjaciółka Jennifer Lopez.

Dowiedz się więcej na temat: zakupy | Jennifer Lopez | lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama