Reklama

Reklama

Jennifer Lopez: Nie będę mamą!

Jennifer Lopez jak zwykle zwlekała ze zdementowaniem informacji o tym, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest jej obecny partner, słynny aktor Ben Affleck.

Latynoska gwiazda ma już serdecznie dość tego typu plotek, gdyż bardzo źle wpływają one na samopoczucie jej mamy.

Reklama

Za każdym razem, gdy w mediach pojawiają się informacje o ciąży Jennifer, jej mama martwi się, ponieważ chce, aby jej córka została matką będąc kobietą zamężną. Jennifer myślała nawet o jakiejś zemście na dziennikarzach za publikowanie takich plotek, ale zdała sobie sprawę, że nie ma szans w takiej konfrontacji.

"Gdy opublikowano coś takiego pierwszy raz, moja mama była załamana. Teraz mówię jej: Mamo, jeśli będę w ciąży najpierw ty się o tym dowiesz. Moja mama przez kilka lat już zdążyła się przyzwyczaić do tego, że co kilka miesięcy jestem w ciąży. Przez jakiś czas myślałam nawet o zemście na tytułach, które piszą coś takiego, ale w sumie nie przyniosło by to żadnego efektu. Nie można z nimi wygrać, bo następnego dnia napiszą o tobie coś znacznie gorszego. Na przykład, że jestem transseksualistą i mój mąż również. Nie chcę skończyć w ten sposób" - mówiła Jennifer Lopez.

Czekamy na kolejne doniesienia o ciąży pięknej latynoskiej piosenkarki i aktorki. W końcu, któryś z tytułów może napisze prawdę?

Dowiedz się więcej na temat: lopez | Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje