Reklama

Reklama

Jesteś wyjątkowa!

Marzysz o karierze piosenkarki, aktorki lub modelki? Chciałabyś przejść się po czerwonym dywanie i rozsyłać uśmiechy w świetle fleszy? Już dziś możesz poczuć się jak celebrytka!

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach trwa: brokat skrzy się we włosach, jedwabne suknie spływają po wypielęgnowanych ciałach, a starannie dobrana biżuteria potęguje blask. Znani wykorzystują ten czas, aby się pokazać, ale przecież ty również jesteś kimś wyjątkowym i możesz poczuć się jak prawdziwa celebrytka. Podpowiemy ci, jak to zrobić!

Wyglądaj jak gwiazda

Twoje zdjęcia jeszcze nie pojawiają się na okładkach magazynów, ale już dziś możesz wyglądać jak gwiazda! Sprawdź jak ubierają się sławne kobiety i znajdź styl dla siebie! Możesz ubierać się tak, jak twoja idolka lub wybrać najciekawsze elementy i skomponować nową całość.

Reklama

Podstawą wyglądu pełnego blasku jest modna fryzura i nienaganny makijaż. Zobacz, w jakich stylizacjach pojawiają się celebrytki na najważniejszych imprezach, może któraś z tych fryzur będzie pasowała również do twojej twarzy?

Oceniaj gwiazdy i ich styl! Pamiętaj, kiedy zdobędziesz sławę, to inni będą oceniać ciebie!

Odkryj siebie

Dzięki profesjonalnym testom możesz sprawdzić swoje predyspozycje. Być może drzemią w tobie talenty, o których nie miałaś pojęcia. Jeżeli jesteś ciekawa, czy mogłabyś zostać pisarką lub czy masz uzdolnienia muzyczne, zajrzyj do działu Sprawdź swoje predyspozycje.

Jak zrobić karierę?

Ale co zrobić, by wspiąć się na szczyt? W dziale Jak zdobyć sławę znane osoby opowiadają o początkach swojej kariery i cechach, które musiały w sobie odnaleźć, aby osiągnąć sukces. Przeczytasz tam również porady psychologów, który podpowiedzą, jak realizować swoje marzenia i dowiesz się, jak rozpocząć karierę modelki.

Tańcz!

Wspaniałe bale i występy w tanecznych show to nieodłączna część życia celebryty. Jeżeli jeszcze nie umiesz tańczyć, zapraszamy cię do naszej Szkoły tańca, gdzie będziesz mogła nauczyć się podstawowych kroków takich tańców jak rumba czy cha-cha. Skorzystaj też z lekcji chodzenia na szpilkach - to niezwykle ważna umiejętność w życiu celebrytki.

Zapraszamy do lektury naszego raportu specjalnego i życzymy sukcesów w drodze do sławy!

IG

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: modelki | celebrytka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy