Reklama

Reklama

Jude Law i Sadie Frost: To koniec

Jak podał na pierwszej stronie brytyjski dziennik "The Sun", Jude Law i Sadie Frost wynajęli już prawników, którzy mają zająć się uzgodnieniem szczegółów rozwodu.

Aktorska para nie potwierdza na razie tych rewelacji. Jude i Sadie byli małżeństwem od pięciu lat i doczekali się w tym czasie trójki dzieci.

Na razie w informacjach na temat końca małżeństwa aktorów media powołują się na znajomych. Jeden z nich, cytowany przez "The Sun", powiedział:

"Sadie nie chce rozwodu, ale Jude jest nieugięty. Porozumiał się już ze swoimi prawnikami i nakazał im wszczęcie odpowiednich kroków. Ona chce, aby próbowali ratować małżeństwo, ale Jude nie jest tym zainteresowany".

Sadie i Jude już mieszkają osobno. Aktorka wraz z dziećmi mieszka w domu w północnej części Londynu, zaś Jude przeprowadził się do domu, w którym wcześniej mieszkał, w Primrose Hill.

Reklama

"Jude kocha ich dzieci i chce zrobić wszystko, aby ich rozwód był dla nich jak najmniej bolesny" - kontynuuje znajomy pary. "On pierwszy porozumiał się z adwokatami, a Sadie nie miała innego wyjścia, jak zrobić to samo. Bardzo chciałaby, aby ich rodzina się nie rozpadła. Dla niego jednak nie jest to możliwe".

Kłopoty małżeńskie Jude'a i Sadie zaczęły się po tym, jak aktorka zapadła na depresję poporodową po urodzeniu synka Rudy'ego we wrześniu ubiegłego roku.

Na razie Sadie Frost uparcie twierdzi, że jej małżeństwo nie jest zagrożone, ale brytyjscy dziennikarze zapewniają, iż robi ona dobrą minę do złej gry.

Jude wynajął prawników z renomowanej firmy Charles Russells, która ma na swoim koncie sprawy rozwodowe Camilli i Andrew Parker Bowles oraz rodziców księżnej Diany.

Sadie wybrała firmę Sears Tooth, której klientami byli między innymi słynny muzycy - Brian May z zespołu Queen i Eric Clapton.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: the sun | Jude Law | Sadie Frost

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy