Reklama

Reklama

Kameleon show-biznesu

Odkąd pojawiła się w świecie muzyki jej styl diametralnie się zmienił. Wizerunek Rihanny ewoluował od skromnej dziewczyny z sąsiedztwa do ekstrawaganckiej divy.

Na początku kariery występowała w szerokich spodniach, opuszczonych na tyle nisko, że dla nikogo nie było tajemnicą jaką bieliznę ma na sobie, krótkich obcisłych topach i kolorowych trampkach. W takim stroju pojawiała się nie tylko w teledyskach czy na koncertach, ale również na różnego typu imprezach. Jej długie naturalne włosy były przedmiotem zazdrości nie jednej dziewczyny.

Z czasem, jak kariera młodej Barbadoski nabierała tempa, jej fryzura stawała się coraz krótsze, a stroje bardziej kobiece i odważne. Piosenkarka swoim obecnym wyglądem nierzadko szokuje opinię publiczna. Często łączy najnowsze trendy w oryginalne zestawienia, jak choćby to z gali "The Model As Muse?". Rihanna pojawiła się tam czarnym garniturze z ogromnymi bufiastymi rękawami i spodniami o długości 3/4. Strój ten uzupełniła czarnymi skórzanymi rękawiczkami, białą koszulą i muszką.

Zobacz w galerii jak zmieniał się styl Rihanny od początku jej kariery! W którym wydaniu najbardziej wam się podoba?

MJ

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje