Reklama

Reklama

Kate Moss: skupiona na tu i teraz

Etatowa dziewczyna "Vogue'a" (ma na koncie 28 okładek dla tego prestiżowego magazynu mody) zdradziła, że o modzie wie już całkiem sporo, za to nowsza i o wiele bardziej wciągająca jest jej pasja do biznesu.

"Lubię modeling. Wciąż lubię brać udział w sesjach, ale robiąc to przez tyle lat mogę stać się monotonna. O wiele bardziej inspirujące jest, kiedy wstaje się rano i nie trzeba usiąść przed lustrem, żeby zrobić makijaż" - powiedziała supermodelka magazynowi "Vogue".

Reklama

Bezstresowa Kate
Jej autorska kolekcja dla marki Topshop wciąż sprzedaje się dobrze, zaś najnowsze perfumy Moss - Vintage - miały premierę pod koniec 2009 roku. Modelka zdradza, że tajemnicą jej sukcesów jest bezstresowy harmonogram działań i skupianie się na danym dniu, zamiast zamartwianie się o przyszłość. Dzięki temu nie czuje się przytłoczona.
Jej największe wyzwanie
Jednak to nie zajęcia biznesowe są dla Brytyjki największym wyzwaniem - ono znajduje się w domu i ma na imię Lila.

"To bycie w domu z córką i pogodzenie tego z pracą tak, by pozostać stabilnym rodzicem. I mimo paparazzi wszędzie dookoła zachowywanie pozorów normalności. Otaczam się przyjaciółmi i wiem, kim jestem. Staram się być zrelaksowana, a nie apodyktyczna" - dodaje Moss.

Dowiedz się więcej na temat: vogue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje