Reklama

Reklama

Kate Winslet: Nie jestem tak chuda!

Zamieszanie wokół zdjęcia Kate Winslet na okładce brytyjskiego magazynu "GQ" narasta. Słynna aktorka wprawdzie faktycznie wyraziła zgodę na komputerową obróbkę jej fotografii, ale jest zaskoczona, iż na okładce pisma wygląda na tak szczupłą.

Kate zawsze była dumna ze swych krągłości i jest zdania, iż graficy komputerowi magazynu posunęli się za daleko i uczynili ją na zdjęciu z okładki przesadnie szczupłą. Aktorka nie przepada za takim wizerunkiem i nigdy nie zamierza do niego dążyć.

- Wersja przerobiona jest przesadzona. Ja przecież nie wyglądam tak szczupło i wcale nie zamierzam tak wyglądać. Nagle jakbym straciła kilkanaście kilogramów. Wyglądam dokładnie tak, jak w marcu ubiegłego roku, kiedy pojawiłam się na ceremonii rozdania Oscarów - mówi Kate Winslet.

Reklama

Jakiś czas temu Kate namawiała w mediach inne gwiazdy, żeby wyglądały tak, jak same chcą i nie przejmowały się trendami panującymi w świecie filmu. Mówiła wówczas: "Ja wyglądam tak, jak widzicie. Może wam się to podobać lub nie. Musiałam głodzić się do roli w Titanicu i robiłam to wbrew sobie. Nie jestem chudzielcem i nie zamierzam być. Jestem szczęśliwa z tego, jak wyglądam. Moje krągłości są naturalne. Nie przypominam w niczym amerykańskich gwiazd".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | winslet | Kate Winslet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje