Reklama

Reklama

Kim Cattrall: Koniec małżeństwa

Kim Cattrall i Mark Levinson rozstali się po 4 latach małżeństwa. Związek zakończył się z inicjatywy 46-letniej aktorki. Powód? Obsesja Marka na punkcie seksu.

Kim (Samantha Jones z serialu "Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście") i Mark napisali wspólnie książkę "Satisfaction: The Art Of Female Orgasm", która okazała się bestsellerem. Co więcej, planowali nawet nakręcenie filmu instruktażowego z sobą w rolach głównych. Czy zdążyli to zrobić, nie wiemy.

Urodzona w Anglii Kim po roli opętanej seksem Samanthy Jones, która przyniosła jej wielką sławę, wiele razy wypowiadała się otwarcie na tematy damsko-męskie, specjalnie nie unikając nawet najdelikatniejszych materii związanych z najintymniejszą sferą życia. Stała się przez to postrzegana jako osoba mająca bzika na punkcie seksu. Napisanie wspomnianej książki jeszcze taki obraz umocniło.

Reklama

Okazuje się jednak, że Mark Levinson przewyższał małżonkę pod względem wielkości obsesji na punkcie seksu. Do tego stopnia, iż Kim nie mogła już tego znieść i kiedy Levinson wrócił niedawno z podróży służbowej, nakazała mu wyprowadzić się z ich nowojorskiego mieszkania.

Całą sprawę zbadała dokładnie Cindy Adams z dziennika "New York Post", jedna z najlepiej na świecie poinformowanych osób, jeśli chodzi o stosunki damsko-męskie w świecie show-biznesu.

"Trzy tygodnie temu Mark wybrał się w podróż służbową za granicę. Gdy wrócił, żona powiedziała mu, żeby się wyprowadził. I to już był koniec ich małżeństwa. Teraz Mark mieszka gdzieś indziej. To on zachęcił ją do pisania, malowania, reżyserowania, a potem pomógł jej promować książkę. On jednak bardziej patrzył na Kim jak na aktorkę niż jak na swoją żonę" - pisze Cindy Adams.

Na razie nic nie wiadomo, jakoby któraś ze stron wniosła pozew rozwodowy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jones | Kim Cattrall | małżeństwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje