Reklama

Reklama

Konkurs Model Face Look 2005

Model Face Look 2005 to impreza, która stwarza szansę młody dziewczynom marzącym o karierze modelki. Jedyny warunek, jaki muszą spełniać, by wystąpić w konkursie to wiek: jego górna granica to 24 lata, dolna zaledwie 14.

Jest o co walczyć - nagrodą jest kontrakt z renomowaną nowojorską agencją modelek.

Reklama

Młode dziewczyny przyjechały na konkurs z całej Polski. Tu pierwszy raz pokazały się na wybiegu, pierwszy raz prezentowały się przed publicznością w strojach kąpielowych. Wygrać mogła tylko jedna. Zdaniem jury, na tytuł twarzy roku zasłużyła Natalia Halicka.

Miesiąc przed finałem konkursu zgłosiła się do agencji modelek. Dała sobie po prostu szansę. - Tak to bym pewnie siedziała przed telewizorem, obijała się, a to jest zdecydowanie ciekawsze - opowiada Natalia Halicka.

Początkującym koleżankom bacznie przyglądała się i oceniała je top modelka Anna Jagodzińska. - Słowo image kojarzy mi się z ekspresją na twarzy, nie żadne kosmetyki, tylko ekspresja - mówiła.

Właśnie tę ekspresję w twarzy miała zwyciężczyni konkursu. To przed nią świat stoi otworem.

Da sobie radę - mówią ci, którzy podziwiali Natalię na wybiegu. - Wróżę jej sukces - mówi aktorka Anna Samusionek. - Ma ku temu absolutne warunki. To nie jest tylko kwestia urody, ale ona na wybiegu czuje się po prostu jak ryba w wodzie.

Nie wszyscy jednak zazdroszczą Natalii. - Wiem, że te dziewczyny szalenie muszą dbać przede wszystkim o wagę i tego im nie zazdroszczę - mówi piosenkarka Kasia Klich. - Chyba, że mają to w genach i nie muszą - za przeproszeniem, żywić się sałatą i wodą. Dobrze, że nie jesteśmy modelkami - śmiała się zwracając do swojego narzeczonego - również muzyka - Jaro.

Rzeczywiście wszystkie dziewczyny figury miały nieskazitelne, ale tu przede wszystkim poszukiwano twarzy. - Twarz roku powinna zdecydowanie mieć najpiękniejsze stopy - to prywatne zdanie Jaro. - Jaro jest koneserem i stopy są to dla niego pierwsze, co idzie "do przeglądu" - wyjaśniła Kasia Klich.

Jedni mężczyźni lubą stopy kobiet, inni w kobietach szukają czegoś zupełnie innego. - W twarzy jury szukało jakiejś głębi, wyrazu - mówi Wojtek Brzozowski. - Wydaje mi się, że zwyciężczyni miała to. Była młodą, delikatną kobietą, ale również kobietą z charakterem - dodaje z uznaniem.

VIP - Wydarzenia i Plotki oglądaj w telewizji TV 4 w soboty o godz. 12.00. Zobacz też internetowe strony programu: www.viptv4.interia.pl

Dowiedz się więcej na temat: dziewczyny | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje