Reklama

Reklama

"Królowa śmierci" na imprezie "Vogue'a"

Wśród gości, na organizowanej przez magazyn "Vogue", imprezie nie mogło zabraknąć najsłynniejszej stylistki Hollywood, Rachel Zoe.

Na przyjęciu celebrytka miała na sobie długą sukienkę, w swoim ulubionym stylu nawiązującym do boho chic. Obszerna kreacja skutecznie zakrywała sylwetkę stylistki. Fryzura nie zaskakiwała, były to typowe dla Zoe, delikatne blond fale. Strój uzupełniała biżuteria w rozmiarze XXL.

Stylistka od lat wierna jest stylowi, który doceniły także gwiazdy. Do jej klientek należą m.in. Cameron Diaz, Salma Hayek, Demi Moore, Maria Sharapova, Lindsay Lohan i wiele innych gwiazd showbiznesu. Swój obecny wygląd zawdzięcza jej również Nicole Richie, która z chłopczycy przeistoczyła się w ikonę stylu.

Reklama

Gwiazdka oskarżyła jednak Rachel Zoe, o to, że oprócz stylu, "zawdzięcza" jej również anoreksję. Zoe jest bowiem znana z miłości do rozmiaru "0". Dla niej inny rozmiar się nie liczy, a ideałem jest wychudzona sylwetka, brak bioder i biustu. To właśnie z powodu zamiłowania do nadmiernej chudości, narodziło się określenie "królowa śmierci".

Sama stylistka konsekwentnie trzyma się swoich zasad, namawia też do odchudzania klientki.

Zobacz jak się ubiera Rachel Zoe!

Co myślicie o jej stylu?

MJ

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama