Reklama

Łzy: Ania Wyszkoni rozwodzi się

Ania Wyszkoni, wokalistka popularnego zespołu Łzy, przyznała w wywiadzie dla dwutygodnika "Na Żywo", że rozwodzi się mężem. Wierzy jednak, że jeszcze kiedyś się zakocha.

Ania, która osiągnęła duży sukces komercyjny z zespołem Łzy, bynajmniej nie użala się nad sobą. W pewnym momencie doszła po prostu do wniosku, że jej kłótnie z mężem źle wpływają na ich synka Tobiasza.

"Oczywiście, że przeżywam rozterki, czy mam prawo pozbawiać dziecko ojca. Ale czułam, że nasze kłótnie wpływają na Tobiasza bardzo negatywnie. Doszłam do wniosku, że to nie ma sensu i że ja sama dam mu więcej radości. Nie wiem, jak będzie? Mam jednak nadzieję, że za kilka lat, kiedy przyjdzie ten najtrudniejszy moment i Tobiasz zapyta:: Mamo, dlaczego?, to zrozumie powody" - mówiła Ania Wyszkoni w rozmowie z "Na Żywo".

Reklama

Wokalistka nie straciła jednak wiary w udany związek i wierzy, że jeszcze kiedyś się zakocha.

"Nie można wybrać czasu i osoby, w której się zakochujemy. To nie jest więc kwestia gotowości. To się po prostu dzieje lub nie. I już. Ja lubię samotność, ale nie chciałabym być samotna w życiu. I mam nadzieję, że mnie to czeka" - odpowiadała wokalistka zespołu Łzy na pytanie, czy jest gotowa na nową miłość.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Łzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy