Reklama

Reklama

Madonna usunęła zmarszczki?

Madonna (45 l.) wzbudziła zachwyt wszystkich tych, którzy mieli okazję obejrzeć ją podczas niedawnej ceremonii wręczenia nagród Grammy, która odbyła się 8 lutego w Los Angeles. Królowa Muzyki Pop nie miała nawet jednaj zmarszczki na twarzy, co musiało rozpocząć spekulację o tym, iż poddała się ona operacji plastycznej.

Rozważania na temat "zrobiła operację, czy nie?" objęły nie tylko zatrudnionych w Hollywood i poza nim chirurgów plastycznych, lecz również inne gwiazdy show-biznesu. W tym słynącą z ostrego języka Sharon Osbourne.

Małżonka Ozzy'ego uważa, iż tak wspaniały wygląd Madonny podczas ceremonii rozdania nagród Grammy jest efektem działania chirurga plastycznego.

"Byłam w szoku, gdy zobaczyłam, jak teraz wygląda głowa Madonny. Oj Madonna, wiem jak ty to robisz. Na tej głowie nie ma jednej cholernej zmarszczki" - mówiła Sharon Osbourne.

Reklama

O ile zdanie Sharon można traktować nie do końca serio, to opinię czołowego londyńskiego chirurga plastycznego Apostolosa Gaitanisa można brać jak najbardziej poważnie.

Ekspert uważa: "Podejrzewam, że jej twarz była poprawiana przez chirurga plastycznego. Linia żuchwy jest wyraźniej zaznaczona. Można coś takiego zrobić poprzez mini-lifting".

Rzeczniczka Madonny zaprzecza, jakoby gwiazda odwiedzała ostatnio chirurga plastycznego.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grammy | zmarszczki | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje