Reklama

Reklama

Małe księżniczki - córeczki sławnych ojców

Mają dopiero po kilka lat a już znajdują się w centrum zainteresowania mediów. Ich zdjęcia obiegają cały świat. Sławni tatusiowie planują dla nich oszałamiające kariery.

Zwykłe dzieci kochające lalki, misie i kreskówki czy rozpieszczone księżniczki, od małego psute przez ekscentrycznych rodziców? Czy chcą, czy nie, ich życie będzie zupełnie inne, niż dzieci wychowanych w anonimowych rodzinach. Dowiedz się, jakie są pociechy gwiazd show-biznesu.

Reklama

Tom Cruise i Suri

Trzyletnia Suri Cruise jest bez wątpienia najmodniejszą małą księżniczką Hollywoodu. Nazywana przez media "TomKitten" dziewczynka zdążyła już założyć w ciągu swojego krótkiego życia ubrania warte 3,2 miliona dolarów - w tym buty na obcasie, które wzbudziły prawdziwą sensację i oburzenie. Wszystko dlatego, że sławny tatuś nie potrafi niczego odmówić swojej pociesze. Dzięki temu Suri zyskała też miano najbardziej rozpieszczonego dziecka w aktorskim światku.

Tom i Kate nie zaniedbują edukacji dziewczynki, wydali już na nią ponad milion dolarów. Suri uczestniczy w lekcjach francuskiego, hiszpańskiego, tańca i baletu. Tom przyznał w jednym z wywiadów, że cieszyłby się gdyby Suri zrobiła karierę w świecie filmu. Chodzą też plotki, że Tom chciałby, aby Suri stanęła w przyszłości na czele scjentologów. Na razie jednak to Kate postawiła na swoim i mała modnisia wkrótce rozpocznie naukę w katolickiej szkole.

Michael Sheen i Lily

W przeciwieństwie do Toma Michael Sheen zadeklarował, że nie chce, aby jego córka poszła w ślady rodziców i została aktorką. Chociaż dziewczynka ma dopiero dziesięć lat, tatuś ma już sprecyzowane plany dotyczące jej przyszłego zawodu - chciałby, aby Lily została pisarką. Karierę aktorską Michael uważa za zbyt trudną i stresującą, co nie zmienia faktu, że dziewczynka ma już swój debiut filmowy za sobą. Sama Lily ciągle się waha czy zostać pisarką, czy gwiazdą muzyki pop. Czy ojciec pomoże jej w wyborze? Michael stara się jak najwięcej czasu spędzać w Los Angeles, gdzie Lily mieszka z matką i ojczymem, ale, jak na razie, to raczej Lily ma wpływ na zawodowe decyzje ojca. Między innymi ze względu na upodobania literackie córki, aktor zdecydował się na rolę w New Moon.

Hugh Jackman i Ava

Najseksowniejszy facet na świecie to mężczyzna rodzinny. Jak sam przyznaje, jego żona i dwójka dzieci to najlepsze, co mu się w życiu zdarzyło. Hugh adoptował Avę w 2006 roku. Odkąd rodzina mieszka na Manhattanie, spacerujący po Central Parku, mogą zobaczyć sielskie sceny.

Hugh zawsze znajduje czas na spacer z najbliższymi, a trzyletnia Ava szalejąca na rowerku lub hulajnodze, wygląda po prostu uroczo. W każdą niedzielę dzieciaki mogą liczyć na naleśniki usmażone własnoręcznie przez tatę.

Lionel Richie i Sophia

Starsza córka Lionela, Nicole zdążyła już zrobić całkiem sporą karierę a także wplątać się w kłopoty (jazda po pijanemu). Jedenastoletnia Sophia, córka Lionela z drugiego małżeństwa (z Diane Alexander) ma jeszcze czas na zdobycie sławy, ale coraz częściej pojawia się z ojcem na rozmaitych eventach. Nie wiadomo jeszcze, czy dziewczynka będzie chciała wejść do świata wielkiego show-biznesu, ale już stała się ulubienicą fotografów. A to całkiem niezły punkt wyjścia.

Seal i Leni

Kiedy związek Seala i Heidi Klum rozpoczął się, modelka była w ciąży z byłym chłopakiem Flavio Briatore. Ale piosenkarz od początku postanowił stać się prawdziwym ojcem dla Leni. Jej narodziny uczcił szampanem, a swój album Best: 1991-2004, zadedykował przede wszystkim "swojej córce Leni". Seal wprost oszalał na punkcie dziewczynki i nie unikał żadnych obowiązków związanych z wychowaniem dziecka. Zmieniał nawet pieluszki. Jak sam stwierdził, najbardziej ceni w ojcostwie możliwość uczestniczenia w rozwoju nowego życia.

Teraz Seal będzie miał w domu dwie małe księżniczki, bo 9 października na świat przyszła Lou Sulola Samuel.

Iza Grelowska

Dowiedz się więcej na temat: świat | córka | Michael | dziewczynka | Ojców

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje