Reklama

Reklama

Mama zawsze piękna

Mamy dla was 10 zestawów kosmetyków Dove pro.age. Każdy zestaw składa się z szala w kolorze burgundowym, balsamu do ciała, żelu pod prysznic, serum do pielęgnacji szyi i dekoltu, kremu do rąk oraz kostki myjacej.

W dzieciństwie była dla nas najpiękniejszą kobietą na świecie. Przymierzając jej buty na wysokim obcasie czułaś się jak księżniczka - chciałaś być taka jak ona. Do dziś pamiętasz zapach perfum, jaki roztaczała. Do jej tajemniczego królestwa należały buteleczki, pachnące flakoniki i cały arsenał dziwnych przedmiotów na toaletce. Matka - królowa twojego dzieciństwa.

Dziś role się odwróciły. Ty stałaś się ideałem - niedoścignioną królową z tajemniczego świata kolorów i zapachów dla twojej córki. Ale to wcale nie oznacza, że twoja matka musi abdykować. Szczególnie, że - pomimo lansowanego kultu młodości - dojrzałe i piękne kobiety nadal zachwycają. Bez względu na wiek.
Właśnie dla twojej mamy marka Dove stworzyła linię pro.age. W skład linii Dove pro.age wchodzą kosmetyki do mycia, pielęgnacji ciała i włosów oraz antyperspiranty. Więcej o kosmetykach Dove pro.age w dziele Kosmetyki.
Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: Czy używasz kosmetyków przeznaczonych dla twojej grupy wiekowej?

Reklama

Odpowiedź C - TAK, D - NIE.

Wyślij SMS na numer 7152 o treści: KOBIETA.C lub KOBIETA.D

Koszt wysłania SMS -a wynosi 1,22 z VAT. Konkurs trwa do 4 czerwca 2008 r.

W losowaniu nagród wezmą udział wszystkie nadesłane SMS-y.

Konkurs przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Zobacz regulamin.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kosmetyki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje