Reklama

Reklama

Metamorfoza Dody

Sporo czasu minęło odkąd Doda zamieniła kuse spódniczki i białe kozaczki na stroje i dodatki od najlepszych projektantów. Mimo tej zmiany wielu wciąż uważa ją za symbol kiczu.

Ma niezły głos i nienajgorzej wygląda, jednak swoją karierę postanowiła oprzeć na skandalach i szokujących kreacjach. Te ostatnie jednak sporo zmieniły się od początku jej kariery. Z czasem jak stan jej konta wzrastał, Dorota zamieniała bazarowy kicz i podróbki na ekstrawagancje od najlepszych projektantów.

Dziś w jej szafie nie brakuje rzeczy sygnowanych takimi markami jak Chanel, Dior czy Louis Vuitton. Podczas niedawnego pokazu kolekcji Paprocki&Brzozowski Rabczewska po raz kolejny pokazała, że wie co się nosi na światowych salonach, w typowym dla siebie ekstremalnym stylu.

Podczas imprezy miała na sobie skórzaną ramoneskę z poszerzanymi ramionami od Balmain, tę samą o której marzą miłośniczki mody na całym świecie, biały top w paski, czarne getry z dżetami i rockowe szpilki od Jimmy Choo. Przypominający styl wczesnej madonny strój, dopełniała fryzura i makijaż w stylu lat 80.

Zobacz w galerii jak się zmieniał styl Dody!

Jak wam się podoba?

MJ

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje