Reklama

Reklama

Miller w stylu vintage

Amerykańską modelkę i aktorkę Siennę Miller będziemy mogli już niebawem podziwiać na wielkim ekranie. Wszystko za sprawą nowej produkcji USA "G.I. Joe: Czas Kobry". Film, w którym Miller gra główną rolę, zagości w polskich kinach już 7 sierpnia.

Reklama

Na jego amerykańskiej premierze aktorka pojawiła się w prostej, krótkiej sukience i skórzanych botkach, po raz kolejny dając wyraz swojego niepowtarzalnego stylu, który sama wylansowała.

Sienna Miller znana jest już powszechnie z zamiłowania do mody vintage uważana jest za prekursorkę tego stylu. Potrafi zgrabnie łączyć kreacje z najnowszych kolekcji światowej sławy projektantów, takich jak Chanel, Chloé czy Williamson z elementami garderoby zdobytymi w londyńskich second-handach.

Dzięki temu Sienna zawsze zaskakuje niepowtarzalnym strojem. Zazwyczaj możemy ją zobaczyć w luźnych, niezobowiązujących ubraniach w stylu retro. Aktorka stroni od mocnego makijażu i wymyślnych fryzur. Postawiła na naturalność i delikatny, kobiecy wygląd.

Jest to swoisty znak rozpoznawczy aktorki a potwierdzeniem jej oryginalnego gustu niech będzie fakt, iż w 2004 i 2005 roku została uznana za jedną z najlepiej ubierających się gwiazd. Taka kreacja wyróżnia ją zdecydowanie z licznego grona celebrytek, bezustannie zmieniających styl.

Czy Miller zdobyła także wasze uznanie?

AK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje