Reklama

Moc miłosnych wróżb

Wróżby miłosne od zawsze cieszą się największą popularnością spośród wszystkich wróżb. Tematyka miłosna, prognozy uczuciowe od wieków fascynowały i wciąż fascynują, bowiem miłość jest dla wielu z nas najważniejszą wartością w życiu.

To właśnie dzięki niej czujemy się szczęśliwymi, spełnionymi ludźmi. Cóż jest bowiem piękniejszego od poczucia, że kochamy i jesteśmy kochani, że mamy dla kogo żyć, o kogo się troszczyć, że jest obok nas ktoś, na kogo zawsze możemy liczyć, ktoś kto nas wspiera i na takie samo wsparcie może liczyć z naszej strony.

Miłość jest energią, bardzo silną energią, która niewątpliwie wpływa na nasze życie, sprawia, że jesteśmy bogatsi, czyni nasze życie bogatsze w coś, czego chyba nikt nie jest w stanie oprawić w słowa. Każdy pragnie być kochanym, co do tego wątpliwości nie ma, jednak nie zawsze wszystkim jest to dane.

Reklama

Dlaczego? To właśnie pytanie najczęściej zadawane jest Doradcom Duchowym. Mimo wielu przeciwników, osób sceptycznie podchodzących do tej profesji, porady Wróżek cieszą się niesłabnącą popularnością.

Dzieje się tak z jednego prostego powodu, chcemy zajrzeć za zasłonę przyszłości, zwłaszcza naszej uczuciowej przyszłości, chcemy zgłębić tajniki naszych związków, bądź zrozumieć dlaczego wciąż u naszego boku nie ma tej drugiej właściwej osoby i kiedy wreszcie się pojawi. Ludzi samotnych można podzielić na dwie grupy.

Na samotnych z wyboru i tych którzy decydują się na nią nieświadomie, nikomu bowiem ona pisana nie jest. Nie ma się co dziwić więc, że osoby nie będące chwilowo w związkach pragną poznać swoją uczuciową przyszłość.

Gdy w miłosnych rozterkach zostajemy pozostawieni sami sobie, warto zagłębić się w świat wróżb i przepowiedni, zwłaszcza, że zbliża czas magicznych obrzędów. Miłosne wróżby istnieją od zawsze, jednak najsilniejszą moc mają w Wigilię Świętego Andrzeja, noc z 29 na 30 listopada, noc magiczną, od wieków uchylającą wrota nieznanej przyszłości.

Prognozy uczuciowe, partnerskie stanowią więc trzon wróżb andrzejkowych. Jak głosi przysłowie " Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja", bowiem zgodnie ze starą tradycją w tą jedyną w swoim rodzaju noc w roku, patron i opiekun wszystkich panien - święty Andrzej uchyla przed nimi rąbka tajemnicy, uchyla zasłonę uczuciowej przyszłości.

A pomysłowość w wyszukiwaniu sposobów na poznanie jej była niewyczerpana. I tak jak kiedyś panny zbierały się by na wodę wylać wosk, by wywróżyć sobie dobrego męża, poznać jego imię, tak teraz coraz częściej decydują się na skorzystanie w tym magicznym dniu z porady Wróżki. Czy jest w tym coś złego? Absolutnie nie.

Od wieków ludzie czerpali wiedzę ze skarbnicy jaką stanowią miłosne przepowiednie będące podpowiedzią, drogowskazem, ukazującym człowiekowi możliwości w nim tkwiące, alternatywy, konsekwencje jego działań i dodającym mu nadziei.

Przy odrobinie naszej inicjatywy miłosna wróżba okaże się pomocna, budująca. Inicjatywa i gotowość do działania są niezbędne bo w gruncie rzeczy przecież to my i tylko my decydujemy o sobie, o tym jak wygląda nasze życie, z kim je dzielimy bądź do którego momentu decydujemy się żyć w pojedynkę.

Jeśli czujesz, że teraz nadszedł czas na to by odciąć się od dotychczasowych schematów, uczyń to! Jak to zrobić? Na to pytanie odpowiedzą ci andrzejkowe wróżby.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wróżby | miłosne | moc | Andrzejki | uczucia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy