Reklama

Reklama

Moi rodzice to mój kłopot. Gość specjalny - Laura Łącz

Dziecko nie ma nic wspólnego z faktem, że pojawiło się na świecie, nie jest odpowiedzialne ani za swoją płeć, ani za choroby, ani za temperament, a przede wszystkim za to, jakich ma rodziców. Co możemy więc dla naszych dzieci zrobić my - rodzice?

Jadwiga ma 6 dzieci i stara się być dla nich wzorem. Pomaga bezdomnym, jednocześnie zaniedbując swoje dzieci.

Jakiś czas temu mieszkała z nimi bezdomna 5-osobowa rodzina, która przed wyprowadzeniem się ich okradła. Obecnie do ich domu przychodzi mężczyzna, który też jest bezdomny i wtrąca się w życie dzieci. Pani Jadwidze nie przeszkadza, że jej nowy podopieczny był w więzieniu. Nie interesuje ją również, za co był skazany... mimo że odsiedział wyrok za gwałt i morderstwo.

Czy to, co robi Pani Jadwiga, jest szlachetne i dobre? Czy powinna więcej czasu poświęcać dzieciom a pomagać bezdomnym poza domem? Czy dzieci Pani Jadwigi w takim domu mogą być bezpieczne?

Reklama

Pani Marzena, z zawodu psycholog, ma problemy z wychowaniem córek. Jedna z nich, Dominika, twierdzi, że jej ojciec ma zbyt duże wymagania. Razem z siostrą żyją w poczuciu, że cały czas są niedoskonałe, mogłyby być lepsze.

Dorastanie polega na buncie, który rodzic nie zawsze wytrzymuje. Jeżeli mu się uda przetrwać ten okres, to często okazuje się, że rodzice potrafią się przyjaźnić się ze swoim dorosłymi dziećmi.

Gośćmi programu będą Laura Łącz i psycholog Radosław Kaczan.

Telewizja Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Laura Łącz | rodzice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje