Reklama

Reklama

Mój chłopak jest młodszy

Mam chłopaka, który jest ode mnie 4 lata młodszy. Jesteśmy ze sobą już 1,5 roku. Co prawda mieliśmy 2 miesięczny kryzys, ale od dawna jest już wszystko ok.

Kochamy się. W wakacje planujemy zaręczyny. Problemem jest moja mama. Na początku naszego związku nie przeszkadzał jej wiek mojego chłopaka, ale od niedawna ciągle wypomina mi to, że on jest młodszy. Ostatni weekend spędziliśmy razem, byłam cały czas z nim, zostawałam u niego na noc. Zresztą tak było zawsze kiedy przyjeżdżał ( mój chłopak uczy się w innej miejscowości).

Zaczęłam ten związek ukrywać przed moją mamą, bo nie chcę słuchać jej wymówek. Zastanawiam się, co dalej będzie z nami. Nie wiem już, co mam robić, potrzebuję porady bo przecież my się kochamy i nie rozstanę się z nim tylko ze względu na moja mamę.

Reklama

Jego matka jest całkiem inna, uwielbia mnie często razem rozmawiamy śmiejemy się i zwierzam jej się. Dlaczego jego matka to akceptuje a moja nie? Chciałam prosić o radę bo sama nie mogę sobie z tym poradzić.

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: chłopak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje