Reklama

Reklama

Monica Bellucci zostanie mamą!

Włoska aktorka Monica Bellucci (34 l.) jesienią zostanie po raz pierwszy mamą - donoszą źródła zagraniczne. Ojcem dziecka pięknej Włoszki jest jej mąż, francuski aktor Vincent Cassel, którego poślubiła w 1999 roku.

Informacja o ciąży najsłynniejszej obecnie włoskiej gwiazdy kina na razie nie doczekała się oficjalnego potwierdzenia. Według doniesień, dziecko Moniki i Vincenta ma przyjść na świat na przełomie października i listopada.

Reklama

Gdyby informacja o ciąży Bellucci okazała się prawdziwa nie byłoby to znowuż tak wielkie zaskoczenie. Latem 2002 roku aktorka otwarcie mówiła w wywiadzie, że chce zostać matką i czuje się gotowa na to, aby mieć dzieci.

"Teraz czuję, że mogę mieć dzieci... No, może nie w tej chwili, ale za rok, dwa. Chcę być dobrą matką, bez poczucia, że coś poświęcam. To będzie kolejny etap mojego życia. Będę spędzała z dziećmi dużo czasu i dawała im tyle opieki, ile będą wymagały" - mówiła Belucci w lipcu 2002 roku.

W tamtym czasie jednak jej małżeństwo z Casselem przechodziło poważny kryzys. Mówiło się nawet o ich rozstaniu. Jak widać, udało im się dojść do porozumienia.

Dowiedz się więcej na temat: aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje