Reklama

Reklama

Najpiękniejsze śluby

Jedne były oczekiwane i huczne, inne zaskakujące i bardzo skromne. Przeżyjmy je jeszcze raz!

We włoskim stylu

Katarzyna Skrzynecka (39) jeszcze kilka dni przed ceremonią powtarzała, że informacje o jej ślubie to plotka. A jednak okazały się prawdą! 19 czerwca w Pałacu Ślubów na warszawskiej Starówce aktorka powiedziała "tak" Marcinowi Łopuckiemu (34), trenerowi fitness. Po ceremonii goście bawili się w podwarszawskiej włoskiej restauracji.

Uroczystość była skromna. Również jeśli chodzi o stroje, państwo młodzi postawili na minimalizm. Katarzyna wybrała prostą krótką sukienkę. Jasny garnitur pana młodego doskonale się z nią komponował.

Reklama

Miliarder usidlony

Wymienili się obrączkami, gdy nikt już nie wierzył w ten związek. Kilka miesięcy wcześniej zerwali zaręczyny. Salma Hayek (42) mówiła wtedy o francuskim miliarderze Francois - Henri Pinault (46): "Kocham i zawsze będę kochała ojca mojego dziecka. Jednak życie nauczyło mnie, że kiedy związek zaczyna być toksyczny, lepiej od razu dać sobie spokój, bo i tak nic już z tego nie będzie". Para jednak zmieniła zdanie. Ślub odbył się w walentynki, w paryskim ratuszu. Najważniejszym gościem była Valentina, dwuletnia córeczka pary.

Skrzetuski wzięty

O takim ślubie Michał Żebrowski (37) marzył od dziecka. W czerwcu, w malowniczej scenerii Tatr, odbyło się góralskie wesele jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów z piękną Olą Adamczyk ( 24).

Po pannę młodą aktor przyjechał na koniu, w asyście góralskiej orkiestry. Weselni goście bawili się do rana w jego domu. Państwo młodzi znają się od dziecka. "Mama Oli jest najbliższą przyjaciółką starszej siostry Michała, Marty", opowiadał SHOW znajomy Oli. Szczęśliwi małżonkowie właśnie oczekują narodzin pierwszego dziecka.

Do trzech razy sztuka

Dla 33-letniej modelkiaktorki to już trzecie zamążpójście. Wcześniej była żoną aktora Shawna Andrewsa i reżysera Luca Bessona. Z reżyserem kina akcji Paulem W.S. Andersonem (44), Milla Jovovich (33) zaręczyła się już sześć lat temu. Ale poważna decyzja zapadła, gdy ich córeczka Ever skończyła półtora roku.

Tym razem aktorka chciała uniknąć zbędnego rozgłosu: "To będzie mała, kameralna uroczystość. Zaprosiliśmy jedynie rodzinę i najbliższych przyjaciół. Razem około pięćdziesiąt osób. Wszystko organizujemy w naszej posiadłości", zapowiadała Milla przed ceremonią.

Jak zaplanowała, tak się stało.

"To dla ciebie, maleńka"

"Na szczęście nigdy nie jest za późno" - napisali na ślubnych zaproszeniach Jan Nowicki (70) i Małgorzata Potocka (56). Przez lata aktor uchodził za zaprzysięgłego kawalera. Deklarował nawet, że nigdy się nie ożeni! Wszystko zmieniło się 16 maja.
Tego dnia w rodzinnej miejscowości aktora, Kowalu koło Włocławka, odbyła się ceremonia zaślubin. "Zrobię wszystko, maleńka, żebyś była szczęśliwa" - deklarował pan młody. Dla jego wybranki był to czwarty ślub.

"I co mi zrobicie?"

Takiego ślubu w Polsce jeszcze nie było! Andrzej Łapicki (85) pojął za żonę młodszą o 60 lat Kamilę

Mścichowską (25). W wywiadzie dla "Polityki" tłumaczył: "Świadomie uciekłem od starości, układając sobie życie z kobietą. (...) I co mi zrobicie?". Skromna ceremonia odbyła się w USC

w Sokołowie Podlaskim. Dlaczego właśnie tam? "Bo terminy były szybkie", tłumaczył Łapicki.

Błyskawiczny ożenek Bruce`a

Bruce Willis (54) od dawna zwierzał się znajomym, że bardzo pragnie znów mieć żonę. Kiedy poznał brytyjską modelkę Emmę Hemming (32), nie zwlekał więc długo z podarowaniem jej pierścionka zaręczynowego.

Zaledwie po roku znajomości, w marcu, para pobrała się na Karaibach. Wśród gości weselnych znalazła się była żona aktora Demi Moore.

Ślub top secret

Choć przed ślubem supermodelka Gisele Bundchen (29) i Tom Brady (32) spotykali się trzy lata, skutecznie udawało im się unikać mediów. Bardzo długo nie potwierdzali nawet informacji o swoich zaręczynach. Wszyscy znajomi mieli całkowity zakaz rozmawiania na temat ich związku.

W lutym w kalifornijskim Santa Monica para wzięła cichy ślub, a uroczystości towarzyszyła skromna ceremonia weselna. 9 grudnia przyszedł na świat ich synek.

Cezary myli tropy

Ten ślub budził ogromne zainteresowanie! Spekulacjom na jego temat nie było końca. Pojawiły się nawet informacje, że Cezary Pazura (47) i Edyta Zając (22) pobiorą się w... kopalni soli w Wieliczce.

Bajkowy ślub miał jednak miejsce w pięknym pałacu w Nowym Brzesku pod Krakowem.

Miesiąc później, w czerwcu, para powitała na świecie córeczkę Amelkę.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu o gwiazdach SHOW. W sprzedaży od 17 grudnia.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje