Reklama

Reklama

Nicole Kidman z raperem?

Zdaniem amerykańskiej prasy brukowej, w życiu Nicole Kidman pojawił się nowy mężczyzna, a jest nim nie kto inny, jak znany raper Q-Tip.

Australijską aktorkę widziano u jego boku niedawno w Nowym Jorku, gdy razem robili zakupy. Wcześniej Nicole zaprosiła Q-Tipa na premierę obrazu "Godziny", w którym sama gra główną rolę.

Na ceremonię rozdania tegorocznych Złotych Globów, która odbyła się w Los Angeles w niedzielę, 19 stycznia, Nicole przybyła jednak sama. Nastrój chyba jej dopisywał, skoro uhonorowano ją statuetką za rolę w filmie "Godziny".

Kilka dni wcześniej Australijkę widziano w Nowym Jorku, w towarzystwie Q-Tipa.

"Szli trzymając się za ręce. Nicole nie chciała go puścić. Cały czas się uśmiechała i wyglądała na bardzo zadowoloną. Za każdym razem, kiedy się zatrzymywali, ona go obejmowała".

Reklama

"Nicole jest jedną z największych gwiazd na świecie, ale zdawała się w ogóle nie przejmować tym, że ludzie widzą ich razem" - mówi jedna z osób, które widziały Nicole i Q-Tipa.

Raper został zresztą osobiście zaproszony przez aktorkę do wzięcia udziału w nowojorskiej premierze filmu "Godziny". Oczywiście nie omieszkał na nią przybyć.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: raper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje