Reklama

Reklama

Nie chcę wybierać

Mam 18 lat i chłopaka, który jednocześnie studiuje i pracuje. Ja się jeszcze uczę. Rozumiemy się świetnie i wszystko jest ok. Ale mój problem polega na tym, że moja mama nie pozwala mi się z nim spotykać.

Znalazła sobie powód: twierdzi ja się nie uczę, co jest kompletną bzdurą. Staram się tak podzielić czas, żeby mieć go na naukę i dla mojego chłopaka.. Niestety moja mama tego nie docenia.

Reklama

Najchętniej, gdyby tylko mogła, zamknęłaby mnie w domu i nigdzie nie wypuszczała, tylko kazała się uczyć. A ja uważam, że nauce poświęcam wystarczająco dużo uwagi. I nawet nie da jej się tego wytłumaczyć. Nie wiem już co mam robić, bo jakiekolwiek próby rozmów kończą się awanturą. Nie chcę wybierać pomiędzy chłopakiem, a mamą. Obydwoje są dla mnie bardzo ważni. Bardzo źle się z tym czuję. Proszę o jakąś radę...

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje