Reklama

Reklama

Niewierny mąż Halle Berry

Julia Riley, była partnerka Erika Beneta, obecnie męża Halle Berry, ujawniła w rozmowie z dziennikarzami, że muzyk kilka razy zdradził z nią słynną aktorkę.

Co gorsza, Riley utrzymuje, że oprócz niej w życiu Beneta, już po ślubie z Halle, pojawiło się co najmniej dziesięć kobiet.

Reklama

Nie wiadomo, czy po opublikowaniu tych rewelacji Halle i Eric będą w stanie uratować swoje małżeństwo, nad czym podobno pracują od kilku miesięcy. Niedawno laureatka tegorocznego Oscara zapowiedziała, iż pod koniec roku zrobi sobie kilku miesięczną przerwę w pracy, a czas ten zamierza poświęcić między innymi na to, aby zajść w ciążę.

Jak na razie Halle nie zareagowała na rewelacje opublikowane przez Julię Riley.

Była partnerka Erika Beneta powiedziała dziennikarzom: "Eric zdradził Halle ze mną w czasie, gdy byli zaręczeni i także wówczas, gdy byli już małżeństwem. Kilka dni przed tym, jak Halle odebrała Oscara, Eric był w moim łóżku. Ona może i jest wielką gwiazdą, ale nie ma pojęcia, jak zatrzymać przy sobie mężczyznę. Daję ich małżeństwu najwyżej rok. Eric mówił mi, że ona jest beznadziejna w łóżku".

Riley opowiedziała również o tym, jak Eric Benet zadzwonił do niej w dniu swojego ślubu z Halle Berry.

"Powiedział mi, że musi mówić cicho, bo wszyscy są na dole, w tym Halle. Zanim się rozłączył, powiedział mi, że mnie kocha" - dodaje Julia Riley.

Teraz czekamy na reakcję Halle Berry.

Dowiedz się więcej na temat: julia | partnerka | Halle Berry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje