Reklama

Reklama

"Nigdy nie byłam anorektyczką"

Brytyjska supermodelka Kate Moss oświadczyła, że nigdy nie chorowała na anoreksję, a jest tak szczupła dlatego, że często po prostu nie ma czasu na to, by coś zjeść.

Modelka, która stała się sławna w latach 90., bywała wielokrotnie krytykowana za swoją zbyt chudą według wielu figurę. Zaniepokojonym o stan jej zdrowia, Moss tłumaczy, że nie stara się specjalnie utrzymywać wagi, ale często ma po prostu zbyt dużo pracy, by znaleźć czas na trzy posiłki dziennie.

W wywiadzie dla magazynu "Interview" 34-letnia Kate powiedziała: - Nigdy nie byłam anorektyczką, nie jestem aż tak chuda. Jednak pamiętam, że czasem myślałam, że wolałabym być trochę grubsza. Czasem nie jadłam przez jakiś czas, ale nie robiłam tego specjalnie. Na sesjach zdjęciowych i w samolotach było okropne jedzenie, nie mogłam tego wziąć do ust. Na pokazach w ogóle nie było jedzenia, więc jeśli robisz jeden pokaz za drugim, to możesz w ogóle o tym zapomnieć.

Reklama

Moss przyznała też, że pewnego dnia spoglądając w lustro "przeraziła się" i wcale jej się nie podobała zbyt szczupła sylwetka.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje