Reklama

Reklama

Odcinek 2- załatwiłem orkiestrę

Ostatnio załatwiłem orkiestrę, która będzie przygrywała nam i naszym gościom na przyjęciu weselnym. Muszę przyznać, że kapele dostrajają się do zasad wolnego rynku. Grzeczność, uprzejmość (nawet zbytnia) oraz profesjonalizm, sprawiają, że wybór pada na tych, którzy prezentują wysoki poziom muzyczny.

Dzwoniłem do kilkunastu zespołów, ale zdecydowałem się spotkać i porozmawiać z liderem jednego. Miły pan przyszedł z kasetami video, na których miał nagrania swojego zespołu z wesel, przyjęć i koncertów. Jednak gdy wchodził do domu już mnie zdenerwował. Witając się z moją narzeczoną już od progu pierwszy wyciągnął do niej rękę!!! Ba, nawet dwie!!! i pocałował w dłoń. Zdenerwowałem się,gdyż uważam, że facet powinien czekać, aż kobieta pierwsza wyciągnie rękę. Cóż, już na starcie facet był przegrany, ale od razu zaznaczę, że była to jedyna jego wpadka.

Reklama

Obejrzeliśmy kasety z występów zespołu i muszę przyznać, że kapela zaimponowała mi profesjonalizmem. Widać było, że grają ze sobą długo, grają dobrze na instrumentach oraz dobrze śpiewają.

Jednak zanim podpiszę umowę, chciałem zobaczyć ich na żywo. Wspomniany lider zaproponował, że możemy przyjść, zobaczyć i posłuchać jak grają na jednym z wesel. Sam załatwił z gospodarzami wesela, że możemy przyjrzeć się ich umiejętnościom. Posłuchaliśmy z 30 minut i podjęliśmy decyzję: Kupujemy ich!

Spotkaliśmy się z liderem raz jeszcze, zaznaczyliśmy, że nie chcemy na weselu piosenek zespołu Ich Troje i podpisaliśmy umowę.

Zatem zespół już mamy, a Wam radze zwrócić uwagę na:

1. Czy zespół jest zgrany?

2. Czy grają i śpiewają na żywo, czy też z playbacku?

3. Jak ubierają się na weselach?

4. Jaką mają dykcję przy śpiewaniu?

6. Czy potrafią zabawić gości?

7. Patrzcie uważnie na umowę jaką będziecie podpisywali.

Dowiedz się więcej na temat: odcinek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje