Reklama

Reklama

Ostatnie szanse na światową karierę z Elite

We wrześniu odbędą się trzy "fizyczne" castingi do konkursu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010. We Wrocławiu, Łodzi i Warszawie międzynarodowi scouci Elite wybiorą te, które wraz z internetowymi kandydatkami, zakwalifikują się do finału i pojadą na Elite Model School.

W dwa kolejne weekendy: 4 września - Wrocław CH Korona, 5 września - Manufaktura i finał castingów oraz zamknięcie tego etapu konkursu - 11 września w Złotych Tarasach w Warszawie zorganizowane zostaną spotkania z Elite.

Internet i spotkania "twarzą w twarz"

Nowa formuła Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010, konkursu dzięki któremu można podpisać kontrakt z międzynarodową agencją Elite stawia na internet. Organizatorzy, chcąc jednak dać kandydatkom możliwość osobistego spotkania ze scoutami największej agencji świata postanowili dodatkowo zorganizować trzy castingi w wybranych miastach w Polsce. Skąd ta decyzja? "Nowa formuła Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 ma dać możliwość uczestnictwa w naszym konkursie tym dziewczętom, które z różnych przyczyn nie mogą pozwolić sobie na przyjazd na castingi. Jest jednak grono dziewczyn z całego kraju, które marzą o spotkaniu z przedstawicielami agencji i zadaniu wielu, nieraz bardzo osobistych pytań. Chcieliśmy im to umożliwić. Stąd decyzja, aby w trzech dużych miastach zorganizować takie właśnie spotkania."- mówi Agnieszka Stańczyk Dyrektor polskiej edycji konkursu.

Reklama

Dzień ze Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010

Spotkania z Elite to nie tylko możliwość uczestnictwa w castingu, to równie szansa na rozmowę z pracownikiem największej agencji świata oraz wzięcia udziału w innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. We wrocławskiej Koronie, łódzkiej Manufakturze i Warszawskich Złotych Tarasach, przez dziewięć godzin (od 11.00 do 18.00) zaplanowano atrakcje poświecone pięknu i urodzie, pielęgnacji, stylizacji oraz modzie. Wszystkie chętnie panie, które mają pytania dotyczące modelingu (nie muszą brać udziału w castingu) a także pragną zrobić coś dla siebie zapraszamy do Strefy piękna Elite. W tym dniu będzie można m.in.: skorzystać z darmowych porad dotyczących pielęgnacji i stylizacji włosów oferowanych przez partnerów konkursu - tytularnego Schwarzkopf i wieloletniego Rowenta for Elite Model Look.

Konkurs Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010

Konkurs Elite Model Look Polska przeprowadzany jest od 8 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski z których wiele, nie tylko zwyciężczynie rozpoczęło już kariery światowych modelek. Podobnie jak w latach ubiegłych, laureatki polskiej edycji Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 wezmą udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona DOLARÓW oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite.

W konkursie Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 mogą wziąć udział dziewczęta w wieku 14 -25 lat. Konkurs składa się z trzech etapów: castingów - zakończenie 11 września w Warszawie, elite model school oraz Gali Finałowej, podczas której zwyciężczynię wybierze evaluation committee wraz z jury jury polskiej edycji Konkursu. Do Gali Finałowej finalistki przygotowywać się będą w Elite Model School - wyjątkowym zgrupowaniu, które da im niepowtarzalną szansę na poznanie tajników pracy modelki i naukę pod okiem specjalistów z branży. Dzięki współpracy z TP SA, wszystkie zainteresowane będą mogły "podejrzeć" co dzieje się podczas zgrupowania poprzez specjalne relacje ze Schoola.

Szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek znajdują się na www.elitemodellook.com.pl.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: W.E. | konkurs | Warszawa | Elite Model Look

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama