Reklama

Reklama

Ostrzeżenie dla Jennifer Lopez

Tammy Morris, tancerka z nocnego klubu w Vancouver, w Kanadzie, ostrzegła Jennifer Lopez, aby nie wychodziła za mąż za Bena Afflecka.

Na razie latynoska gwiazda nie wzięła sobie tego ostrzeżenia do serca.

Reklama

Jak doniosły wcześniej media, Jennifer i Ben mają połączyć się węzłem małżeńskim w drugi weekend września na Hawajach. Będzie to trzecie małżeństwo Lopez i pierwsze Afflecka.

Tammy Morris jest zdania, iż latynoska gwiazda powinna zrezygnować z zamążpójścia, póki jest na to czas.

Przypomnijmy, iż 27-letnia tancerka, występująca pod o scenicznym pseudonimem Brandi, podejrzewana jest o to, iż spędziła rozkoszną noc z aktorem, aczkolwiek sama temu zaprzeczyła, zapewniając, iż ograniczyła się jedynie do erotycznego tańca dla Afflecka. Jednak w rozmowie z brukowcem "National Enquirer" ujawniła, że rozkoszy zaznały z gwiazdorem trzy inne jej koleżanki. To wyznanie kosztowało ją utratę pracy w klubie.

"Gdybym była na jej miejscu, zostawiłabym go. Kto zdradził raz, zdradzi i drugi" - twierdzi Tammy Morris. "Mam nadzieję, że kiedyś będę miała narzeczonego, który nie będzie postępował tak, jak on. Współczuję Jennifer Lopez" - powiedziała Brandi.

Brandi nie przejmuje się na razie utratą pracy. Nic dziwnego. Za wyznania dla brukowca zainkasowała 100 tys. dolarów, a mówi się, że będzie również pozować dla "Playboy'a", za co otrzyma znacznie większe wynagrodzenie.

Dowiedz się więcej na temat: tancerka | ostrzeżenie | Jennifer Lopez | lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje