Reklama

Reklama

Pamela Anderson znów dziewicą

Pamela Anderson zapewnia, że mężczyzn ma już serdecznie dość, dlatego nie zamierza w najbliższym czasie z żadnym się umawiać i w ten sposób chce "na powrót poczuć się dziewicą".

Na początku 2003 roku 36-letnia gwiazda zerwała zaręczyny z Kid Rockiem i teraz nie ma ochoty na nowe związki. Musi znów poczuć się "jak w stanie pełnej czystości".

"Faceci to w tej chwili dla mnie zajęcia nadobowiązkowe. Znajdują się nisko na mojej liście priorytetów. Być może seks jest przeceniany".

"Nie wiem, jak wiele czasu zajmie mi ponowne poczucie sie dziewicą, ale wydaje mi się, że jestem już w połowie drogi. Nie czuję się samotna, bo mój czas pochłaniają dzieci" - twierdzi Pamela.

"Mężczyźni pochłaniają tyle czasu i energii. Czasami zdarza mi się poczuć samotną, ale tak się dzieje od mniej więcej dwóch lat. Spotykałam się z kimś, kto wyjeżdżał na trasę koncertową i niemal cały czas go przy mnie nie było".

Reklama

"Chcę prowadzić zdrowy tryb życia. Kiedy wychodzę gdzieś, chcę się dobrze bawić, a jest to trudne, kiedy wszyscy wokół wariują. Nie chodzę na imprezy, by upolować faceta".

"Ciągle kocham Tommy'ego [Lee, byłego męża - przyp. red.]. Nie jestem osobą, która po prostu zapomina o tym uczuciu. Uwielbiam go. Jest ojcem moich synów. Wiele nad sobą pracował i zmienił się bardzo".

"Chodzimy razem do miłych miejsc. Niedawno powiedział do mnie: Wiesz jak bardzo kocham ciebie i dzieci? Pewnych rzeczy oczywiście nie da się zapomnieć, ale można je wybaczyć" - zakończyła Pamela wypowiedzią na temat byłego męża.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje