Reklama

Reklama

Pitt i Aniston - wzorowe małżeństwo

Małżeństwo Brada Pitta (40 l.) i Jennifer Aniston (35 l.) uchodzi jak na razie za wzorowe, mimo iż trwa już prawie cztery lata, co na hollywoodzkie warunki jest sporym osiągnięciem. Aktor jednak nie wyklucza, że w przyszłości może się ono rozpaść.

Brad zapewnia, że jego małżeństwo znajduje się w tej chwili w znakomitej kondycji, zaś małżonkowie darzą się wielką miłością i są ze sobą bardzo szczęśliwi. Nie wyklucza jednak, iż może kiedyś dojść do rozstania.

Reklama

- Codziennie jesteśmy pod presją, od pierwszego dnia naszego małżeństwa, aby być z kimś do końca życia. Ja zaś nie jestem do końca pewny, czy my jesteśmy stworzeni do tego, aby żyć z kimś do końca życia - mówi aktor.

- Jennifer i ja nie żyjemy pod presją bycia szczęśliwymi do końca życia. Będziemy nad tym pracować tak długo, jak długo jesteśmy razem - dodaje Brad Pitt.

- Postanowiliśmy wobec siebie, że będziemy przyglądać się temu, dokąd zmierza nasze małżeństwo. Ono trwa tak długo, jak długo my dojrzewamy. Kiedy przestaniemy, będzie po nas. Jednak na razie ciągle coś mnie w nim zaskakuje. Cały czas potrafimy się śmiać i wciąż jest między nami przyjaźń - wyznaje Pitt.

Dowiedz się więcej na temat: aktor | brad | pitt | małżeństwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje