Reklama

Reklama

Projektuje i walczy z AIDS

Zdobywczyni Oskara, Julia Roberts znowu współpracuje z włoskim projektantem Giorgio Armanim. Aktorka projektuje pod marką Red specjalną koszulkę, z której dochód przeznaczony będzie na walkę z AIDS w Afryce.

Na koszulce Roberts naszkicowała symboliczne drzewo życia, które wokół korony ma słowa "revolution.evolution.devotion" (rewolucja.ewolucja.poświęcenie).

Nazwa marki jest skrótowcem tych słów i stoją za nią produkty, których sprzedaż powiązana jest ze zbiórką środków dla Światowego Funduszu do Walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią. Tak samo lider zespołu U2 - Bono i Bobby Shriver, siostrzeniec Johna F. Kennedy'ego, przekazali organizacji pieniądze zarobione podczas sprzedaży ich projektów.
Przez dwa lata, dzięki produktom i imprezom związanym z marką Red uzbierano już ponad 110 milionów dolarów.
T-shirt zaprojektowany przez Julię Roberts pojawi się w sprzedaży już we wrześniu - zarówno w sklepach Emporio Armani, jak i przez internet. Koszulka przewidziana jest w damskiej i męskiej wersji i będzie wewnątrz posiadała podpis aktorki.

Reklama

To drugi raz, kiedy ta dwójka współpracuje w ramach marki Red. Poprzednio umieściła identyczną ilustrację drzewa na skórzanej bransoletce, która zaprojektowana została specjalnie na Światowy Dzień AIDS. Prywatnie Roberts i Armani są przyjaciółmi, a aktorka wielokrotnie prezentuje na sobie ubrania projektanta.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | AIDS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje