Reklama

Reklama

Przyjaciółka, jakiej nam trzeba

Przyjaciele są niezbędni do właściwego funkcjonowania w życiu codziennym, często nie doceniamy ich wagi, niekiedy za późno się orientujemy, że straciliśmy kogoś cennego.

Jedni mają wielu różnych przyjaciół w ciągu życia, inni poprzestają tylko na jednym.

Reklama

Według potocznych opinii to kobietom bardziej potrzebne są przyjaciółki (ot, choćby do plotkowania godzinami), z drugiej strony za wzór stawia się męską przyjaźń - stabilną, pewną, do grobowej deski.

Jakich przyjaciół nam potrzeba?

Przyjaciółka, która nas zna od podszewki

Zna cię od lat, dorastała z tobą na tym samym podwórku, zna sekrety twego rodzinnego domu, wspólnie z tobą wpatrywała się w plakaty z ulubionymi gwiazdorami, wie, na którym drzewie rozbiłaś swój pierwszy samochód i nie śmiała się nigdy z tego, że nosisz stanik w rozmiarze 65 A. Wasza przyjaźń oparta jest na głębokich korzeniach, trwała wiecznie i najprawdopodobniej potrwa drugie tyle.

Przyjaciółka - twe biologiczne odbicie

Ten rodzaj przyjaciółki jest odbiciem twego rodzinnego statusu. Jeśli masz dzieci, ona też i to w porównywalnym wieku. Twoje problemy są jej problemami. Mieszkacie w tym samym rejonie, więc na zmianę odbieracie dzieci z przedszkola. Gdy się spotykacie na pogaduszki, najpierw mówisz ty, ona kiwa potakująco głową, po czym zamieniacie się rolami.

Chodzicie na te same wyprzedaże, urlop spędzacie w tym samym miejscu, właściwie nigdy się nie rozstajecie. Życie odrębne, ale trochę jednak wspólne jest łatwiejsze.

Przyjaciółka niczym Marta Stewart

Zna rozwiązanie każdego problemu, zwłaszcza tego o domowym charakterze. Wie, jak pozbyć się wosku z uszu ukochanego kotka, wie, jakie buty dobrać do fioletowej jedwabnej sukienki, zna przepis na kaczkę w sosie pistacjowym, wie, do kogo zadzwonić w sprawie cieknącej rynny. Jest nieocenionym źródłem informacji, absolutnie niezastąpionym.

Przyjaciółka - dzika kobieta

Zawsze chciałaś zrobić coś szaleńczego, wyrwać się w podróż życia, zaszaleć w obcym miejscu, ale nie miałaś tak do końca odwagi, uważałaś, że sama nie podołasz. Brakowało tej ostatniej zachęty ze strony drugiej osoby. Mając taką przyjaciółkę możesz nareszcie udać się do kasyna, skoczyć na bungee czy przeżyć niezapomnianą przygodę w centrum nurkowania na jakiejś indonezyjskiej wyspie u boku niezwykle atrakcyjnego instruktora. Taka przyjaciółka to skarb, bez zbędnych słów wprowadzi cię w pociągający świat wyzwań i adrenaliny.

A jakich ty masz przyjaciół? I jaką przyjaciółką jesteś dla innych?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje