Reklama

Reklama

Przyjazne bity

W piątek 11 listopada w klubie muzycznym SQ w Poznaniu będzie można poszaleć na imprezie BEats FRIENDLY. To wyjątkowa okazja do doskonałej zabawy, którą gwarantuje między innymi Novika.

BEats FRIENDLY czyli "przyjaźnie nastawieni do bitów" to kolektyw dj-ski założony przez Novikę w odpowiedzi na wzrastającą jednorodność organizowanych imprez oraz znikomą świadomość istnienia innych gatunków poza popularnym house'em.

Nie znaczy to bynajmniej, że na imprezach BEats Friendly nie jest tanecznie, albo że house jest całkowicie nieobecny. Dj-e stawiają na pozytywną energię i eklektyzm. Kolektyw tworzą zaprzyjaźnieni ze sobą dj-e: Harper, Lipstick, Bartek Winczewski, Rawski, Petter von Coil, Lexus, MrówkaZ aka Gama oraz gościnnie Sorbee i Pro. Każdy ma swój styl, ale podobną wrażliwość muzyczną, dzięki której świetnie uzupełniają się podczas imprez.

Reklama

Novika pojawia się jako dj oraz nakręcająco-umilający wokal, czasem dj-om na bębnach towarzyszy Grom. Wizuale zapewniają Pani Ka (autorka logo) lub krb. Co się przewija? Electro & deep house, classic hip-hop, hip-house, electro funk & disco, broken beat, down tempo, ragga.

Bilety: przedsprzedaż 10 zł (sklep Mayer, sklep Plays, e24 - Stary Browar), w dniu imprezy do 23.00

- 15 zł, po 23.00 - 20 zł, karty klubowe: białe 10 zł, srebrne do 23.00 free, od 23.00 10 zł.

Oprac. AREM

Dzień Dobry
Dowiedz się więcej na temat: Dr House | przyjazne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje