Reklama

Reklama

Pytania ankiety

1. Wychodząc z supermarketu, orientujesz się, że kasjerka wydała Ci o 20 złotych za dużo. Czy wrócisz, żeby oddać jej pieniądze?

Reklama

2. Troszkę wypiłeś/wypiłaś na przyjęciu i podejrzewasz, że to już może być więcej, niż dozwolony limit. Czy mimo to siądziesz za kierownicą i spróbujesz jechać do domu?

3. Sądzisz, że zapłacisz mniejszy podatek, jeśli w zeznaniu rocznym nie podasz części dochodów. Zrobisz tak?

4. Parking przed supermarketem jest pełen samochodów. Wolne zostały tylko miejsca dla inwalidów. Masz kupić jakiś drobiazg, co nie powinno zabrać więcej, niż 10 minut. Zaparkujesz na tę chwilę samochód na miejscu zarezerwowanym dla niepełnosprawnych?

5. Spieszysz się do pracy, a nie masz biletu na autobus. Następny przyjedzie dopiero za 20 minut. Spora szansa, że nie będzie kontroli. Zaryzykujesz i pojedziesz na gapę?

6. Potrzebujesz paru pisaków i kopert do użytku domowego. Czy weźmiesz je z zapasów służbowych w pracy?

7. Znajdujesz na ulicy portfel. W środku jest 200 złotych, ale żadnego adresu właściciela. Czy oddasz portfel policji?

8. Widzisz męża/żonę najlepszej/ego przyjaciółki/przyjaciela, jak idzie trzymając za rękę jakąś kobietę/mężczyznę. Czy czujesz się w obowiązku poinformować o tym przyjaciółkę/przyjaciela?

9. W hotelowym pokoju, w którym mieszkasz, są śliczne ręczniki. Zabierzesz sobie taki "na pamiątkę"?

10. Czekasz w deszczu na autobus. Kiedy podjeżdża, widzisz, że nie wejdziesz, chyba, że przepchasz się przez innych do przodu. Zrobisz tak?

11. Jedziesz do domu o 9 wieczorem niemal pustą dwupasmówką. Czy dodasz gazu i podjedziesz 20 km szybciej, niż zezwalają przepisy, by wcześniej znaleźć się w domu?

12. Przyjaciel proponuje Ci nielegalną kopię drogiego programu komputerowego za darmo. Przyjmujesz ją i zainstalujesz u siebie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje