Reklama

Reklama

Rachel Hunter: Wciąż kocham Roda

Ku zaskoczeniu wielu, jeśli nie wszystkich, Rachel Hunter wyznała, że wciąż bardzo kocha Roda Stewarta, z którym jej drogi rozeszły się cztery lata temu.

Ciekawe jak na to wyznanie zareaguje Penny Lancaster, obecna życiowa partnerka słynnego Szkota...

Pochodząca z Nowej Zelandii blondwłosa modelka od czasu rozstania ze Stewartem miała kilka romansów, z których najgłośniejszy, bo poparty serią pikantnych zdjęć, był ten z Robbiem Williamsem. Piosenkarz zresztą w samych superlatywach wypowiadał się o seksualnych umiejętnościach Rachel.

Jednak jak widać uczucie Hunter do Stewarta nie wygasło. Inna sprawa, że tę dwójkę zawsze będzie łączyć fakt, iż doczekali się wspólnie dwóch pociech w ciągu dziewięciu lat małżeństwa.

Reklama

"Jedyne czego żałuję odnośnie małżeństwa to to, że zdecydowałam się na nie w tak młodym wieku. Gdybym wyszła za Roda po skończeniu 30 lat pewni do dziś bylibyśmy razem. Przeżyliśmy wspólnie dziewięć lat pomimo tego, że inni ludzie zapatrywali się na nasz związek bardzo sceptycznie".

"Oczywiście, że wciąż go kocham. Odegrał w moim życiu wielką i bardzo ważną rolę i wciąż jest dla mnie ważną osobą w życiu. Ludzie muszą się bardzo dziwić, że tak miło mówię o kimś z kim już nie jestem, ale oni nie rozumieją, o co w tym wszystkim chodzi. Zawsze było między nami coś wyjątkowego" - tłumaczyła Rachel Hunter.

Niedawno głośno było o pozwie o rozwód ze Stewartem, który wniosła modelka. Kilka dni później go jednak wycofała. Może to wyznanie to początek walki o odzyskanie byłego męża?

WENN
Dowiedz się więcej na temat: wyznanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje