Reklama

Reklama

Romantyczny Jack Osbourne

Jack Osbourne najwyraźniej pozazdrościł popularności starszej siostrze Kelly i zaczął sam udzielać kontrowersyjnych wypowiedzi dla prasy.

Ostatnio na przykład syn Ozzy'ego Osbourne'a ujawnił, iż kochał się z trzema kobietami w tym samym czasie. Zaraz potem dodał jednak, że uważa się za romantyka.

Jack jest o wiele bardziej ostrożny od Kelly, która ma niewyparzony język i nie waha się wypowiadać bardzo kontrowersyjnych treści nawet o swoich rodzicach. Jej 17-letni brat jest wprawdzie ostrożniejszy, aczkolwiek najwyraźniej marzy mu się odebranie siostrze części splendoru.

Nie tak dawno pojawiły się w amerykańskich brukowcach plotki mówiące o tym, iż Jack jest homoseksualistą. Zareagował on na nie błyskawicznie i opowiedział magazynowi "FHM" o swojej letniej przygodzie miłosnej.

Reklama

"Latem zdarzyło mi się przespać z trzema kobietami równocześnie. To było podczas imprezy na plaży. Moi koledzy znaleźli mnie nad ranem z tymi trzema dziewczynami, a ja się z nich śmiałem i mówiłem: No i kto jest prawdziwym mężczyzną?".

Był jednak minus tej przygody, gdyż seks na wolnym powietrzu nie jest czymś, co Jack lubi najbardziej.

"Wolę to robić w zamkniętym pomieszczeniu. Takie miejsca są do tego najwłaściwsze. Ja jestem naprawdę romantyczny. Lubię drobniutkie dziewczyny. Wielkie cycki mi się nie podobają. Są dość obrzydliwe" - zakończył romantyk Jack Osbourne.

Ananova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje