Reklama

Reklama

Sandra Bullock z Ryanem Goslingiem

Sandra Bullock nie jest życiową partnerką Hugh Granta. Niedawno wyszło na jaw, iż słynna amerykańska aktorka w największej tajemnicy spotyka się od przeszło roku z 22-letnim kanadyjskim aktorem Ryanem Goslingiem. Informacja pochodzi z ust samej Sandry.

"Poznałam Ryana na planie thrillera Murder By Numbers, w którym razem zagraliśmy i unikając rozgłosu spotykamy się od tamtej pory" - mówi Sandra Bullock.

"Ludzie coś do nas mają, bo jest między nami duża różnica wieku, a to zachowanie naprawdę mnie rozwściecza. Tak wielu jest starych dziadków w Hollywood spotykających się z panienkami niczym laleczki Barbie. Dlaczego nie można zaakceptować relacji w drugą stronę?".

"Jeśli w związku jest miłość, szacunek i wzajemne wsparcie, które sprawia, że stajesz się lepszą osobą, to jest przecież najważniejsze. Moi rodzice nigdy mi nie mówili: Masz wyjść za mąż za tego albo tego faceta. Byłam więc otwarta na to, kto może, a kto nie może do mnie pasować. Ostatecznie, jeżeli przy tym kimś czujesz się dobrze, musisz też być odważna" - dodaje Sandra Bullock.

Reklama

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy