Sarah jak Carrie - tylko czasami...

Sara Jessica Parker, choć może się pochwalić obszerną filmografią, największą sławę przyniosła jej postać Carrie Bradshaw w serialu "Seks w wielkim mieście".

Reklama

Odgrywana przez aktorkę postać jest singielką i wielbicielką wielkiej mody, która dla szpilek od Manolo Blahnika zrobiłaby naprawdę wiele. Carrie ekstrawaganckie stroje ubiera nie tylko na wielkie wyjścia. Chętnie paraduje w nich po nowojorskich ulicach. Jej życie uczuciowe należy do raczej mało stabilnych. Wraz z przyjaciółkami chętnie korzysta z nocnego życia metropolii.

Parker w wywiadach przyznaje, że jest zupełnie inna od granej przez siebie postaci. Jest przykładną żoną i matką, od lat związana z aktorem Mattew Broderickiem. Po ulicach nie paraduje w kreacjach od największych projektantów, woli za to wygodne i mniej rzucające się w oczy stroje.

Są jednak sytuacje, w których aktorka i jej postać mają ze sobą zdecydowanie wiele wspólnego. Są to wielkie gale, podczas których Sarah Jessica, niczym jej postać olśniewa świetnie dobranymi kreacjami z najwyższej półki.

Zobacz w galerii Sarę Jessicę w najlepszym wydaniu!

MJ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje