Reklama

Reklama

Sekretny ślub

Po roku znajomości Jennifer Garner (33 l.) i Ben Affleck (32 l.) postanowili w tajemnicy przed mediami stanąć na ślubnym kobiercu. Spodziewają się także swojego pierwszego dziecka.

Kochankowie wymienili się ślubnymi przysięgami na Karaibach w Parrot Cay, ekskluzywnym ośrodku cieszącym się ogromną popularnością wśród gwiazd (odwiedzili go m.in. Penelope Cruz i Matthew McConaughey, a także Paul McCartney z żoną).

Reklama

Rzecznicy prasowi pary potwierdzili także informację o tym, iż spodziewa się ona swojego pierwszego potomka. Dziecko ma urodzić się jesienią.

Noc poprzedzającą ceremonię, Garner i Affleck spędzili w prywatnej willi Bruce'a Willisa.

Wśród gości ceremonii znalazł się Victor Garber, partner aktorkiserialu "Agentka o stu twarzach".

Dla Afflecka jest to pierwsze małżeństwo. Wcześniej oświadczał się Gwyneth Paltrow, a następnie Jennifer Lopez, w obu przypadkach jednak doszło do hucznego rozstania.

Jennifer Garner w marcu 2004 roku po trwającym ponad dwa lata związku rozwiodła się z aktorem Scottem Foleyem ("Krzyk 3").

Garner i Affleck poznali się w trakcie realizacji superprodukcji "Pearl Harbor" (2001). Dwa lata później spotkali się ponownie - na planie ekranizacji komiksu "Daredevil".

Dowiedz się więcej na temat: ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje