Reklama

Reklama

Sekretny ślub Elizabeth Hurley

Aktorka i modelka Elizabeth Hurley poślubiła w piątek, 2 marca, hinduskiego biznesmena Aruna Nayara w sekretnej ceremonii w zachodniej Anglii.

Wśród zaproszonych gości znalazł się Elton John, modelka Elle Macpherson oraz artystka Tracey Emin. Uroczystość oraz imprezka odbyły się w Sudeley Castle w Gloucestershire.

Ekstrawagancki Elton John przybył na miejsce purpurowym helikopterem, jego partner David Furnish dojechał samochodem razem z aktorką Patsy Kensit. Wieść gminna niesie, że na ceremonii widziani byli także David Beckham oraz Donatella Versace. Wszyscy jednak wypatrywali kogo innego - byłego chłopaka Hurley - Hugh Granta.

"Ktoś widział jego samochód w wiosce" - emocjonowała się miejscowa fryzjerka Rachel Jones. Prawo na wyłączność do "obsługi" ślubnej ceremonii uzyskał magazyn "Hello!".

Reklama

Sudeley Castle należy do rodziny bliskiego przyjaciela Hurley - Henry'ego Dent-Brocklehursta, który jest ojcem chrzestnym jej 4-letniego syna Damiana. Świeżo poślubiona para po uroczystości udała się do Indii, gdzie tym razem bawić będzie się z przyjaciółmi Aruna Nayara.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje