Reklama

Reklama

Shania Twain: Patrzcie na mnie

Kanadyjska wokalistka Shania Twain uważana jest - nie bez powodu - za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie show-biznesu.

Jednak kiedy była nastolatką, bynajmniej nie uważała się za piękność. Nosiła obszerne ubrania, aby w ten sposób ukryć za duże, jej zdaniem, krągłości. Nie bez znaczenia były tu też miejsca, w których wówczas występowała.

Reklama

37-letnia obecnie Shania nie ma najmniejszych oporów, aby zakładać obcisłe stroje i podkreślać swoją wspaniałą sylwetkę. Kiedyś jednak było inaczej.

Wokalistka, która naprawdę nazywa się Eileen Regina Edwards, ma za sobą okres występowania w barach, w których przesiadywali głównie mężczyźni. Piosenkarka czuła się niepewnie widząc, że ich oczy są wlepione w nią.

Występując w takich miejscach Shania wolała nie prowokować ich bywalców i zakładała na siebie obszerne ciuchy.

"W końcu jednak doszłam do wniosku, w wieku 18 lat, że inne ubrania są moim przyjacielem i że mi ich brakuje. Jeśli facet patrzy się ma moje piersi, a nie na twarz, nie przeszkadza mi to już. Jeśli bardziej interesują go moje krągłości niż to, co mam do powiedzenia, to już jego strata" - mówi obecnie Shania.

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje