Reklama

Reklama

Szczęśliwa gwiazda

Dzień, w którym wypadają andrzejki, ma swojego partnera. Zobacz, jakie życzliwe moce będą pomagać ci w tym dniu w sięganiu do gwiazd... Sprawdź, jakim dniem tygodnia rozporządza jaka planeta. Dowiedz się, czy energia tego dnia jest męska czy żeńska, w jakim kolorze dany dzień pracuje i z jakim na ziemi drzewem współgra.

A gdybyś miała szczęście urodzić się w dniu świętego Andrzeja, możesz od razu zobaczyć, jaka droga będzie ci pisana.

Reklama


Poniedziałek

Energia: żeńska
Planeta: Księżyc
Kolor: biały, srebrny, kremowy, jasnozielony
Drzewo: wierzba

Magiczne działania: polityka, fotografia, kobiece tajemnice, aktorstwo, ochrona, emocje, sny, jasnowidzenie, dom, rodzina, medycyna, kobieca płodność, wiadomości, złodziejstwo, erotyka, podróże, metamorfozy, podświadomość, leczenie, małe zwierzęta i dzieci, medium, duchy, siostry i żony, macierzyństwo, instynkt, intuicja, kochankowie.

Księżyc odpowiadający za emocje i uniesienia, prowadzi cię przez życie pełne nietuzinkowych doznań. Jesteś ciepły, troskliwy, romantyczny.

Dusza jest w tobie artystyczna. Doskonale zrozumiesz, jak śpiewa wiatr w kominie i dostrzeżesz, w jak cudownym rytmie tańczą krople deszczu. Idąc w ślad za swoim powołaniem, odniesiesz w życiu sukces. Nie ulegaj tylko zbyt częstej zmianie nastrojów. Z tymi zmianami trudno będzie uporać się twojej intuicji. Zamiast odnosić sukcesy wycofasz się wtedy na boczny tor. Grozić ci wtedy będą poważne kłopoty psychiczne.

Wtorek

Energia: męska
Planeta: Mars
Kolor: czerwony i pomarańczowy
Drzewo: ostrokrzew

Magiczne działania: odwaga, zdobywanie informacji, zemsta, pokonanie wrogów, dziennikarstwo, wyższe wykształcenie, przemoc, szybkie działanie, operacje, rozpraszanie złych mocy do współpracy, małżeństwo, wojna, więzienie, polowanie, współzawodnictwo polityczne i fizyczne, władza, despotyzm, moc, siła, męstwo, przywództwo, zabawa, hazard, żądza, przepływ energii, leczenie chorób krwi, przywództwo.

Mars jest opiekunem ludzi czynu. Kariera, sława, dobra pozycja w życiu, wysoki standard materialny, to wszystko sprawia, że krok po kroku idziesz droga najwyższych zaszczytów. To też opiekun ludzi, którzy niezwykle niebezpiecznie żyją - podróżników, odkrywców, dziennikarzy, wojskowych.

Idź śmiało przez życie. Sięgaj po to, czego jesteś wart i czego pragniesz. Jedynie naucz się panować nad nerwami, one mogą ci zniszczyć plany.

Dowiedz się więcej na temat: marzenia | energia | Andrzejki | wróżby | szczęśliwa gwiazda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje