Reklama

Szczęśliwa gwiazda

Dzień, w którym wypadają andrzejki, ma swojego partnera. Zobacz, jakie życzliwe moce będą pomagać ci w tym dniu w sięganiu do gwiazd... Sprawdź, jakim dniem tygodnia rozporządza jaka planeta. Dowiedz się, czy energia tego dnia jest męska czy żeńska, w jakim kolorze dany dzień pracuje i z jakim na ziemi drzewem współgra.

A gdybyś miała szczęście urodzić się w dniu świętego Andrzeja, możesz od razu zobaczyć, jaka droga będzie ci pisana.


Poniedziałek

Energia: żeńska
Planeta: Księżyc
Kolor: biały, srebrny, kremowy, jasnozielony
Drzewo: wierzba

Magiczne działania: polityka, fotografia, kobiece tajemnice, aktorstwo, ochrona, emocje, sny, jasnowidzenie, dom, rodzina, medycyna, kobieca płodność, wiadomości, złodziejstwo, erotyka, podróże, metamorfozy, podświadomość, leczenie, małe zwierzęta i dzieci, medium, duchy, siostry i żony, macierzyństwo, instynkt, intuicja, kochankowie.

Reklama

Księżyc odpowiadający za emocje i uniesienia, prowadzi cię przez życie pełne nietuzinkowych doznań. Jesteś ciepły, troskliwy, romantyczny.

Dusza jest w tobie artystyczna. Doskonale zrozumiesz, jak śpiewa wiatr w kominie i dostrzeżesz, w jak cudownym rytmie tańczą krople deszczu. Idąc w ślad za swoim powołaniem, odniesiesz w życiu sukces. Nie ulegaj tylko zbyt częstej zmianie nastrojów. Z tymi zmianami trudno będzie uporać się twojej intuicji. Zamiast odnosić sukcesy wycofasz się wtedy na boczny tor. Grozić ci wtedy będą poważne kłopoty psychiczne.

Wtorek

Energia: męska
Planeta: Mars
Kolor: czerwony i pomarańczowy
Drzewo: ostrokrzew

Magiczne działania: odwaga, zdobywanie informacji, zemsta, pokonanie wrogów, dziennikarstwo, wyższe wykształcenie, przemoc, szybkie działanie, operacje, rozpraszanie złych mocy do współpracy, małżeństwo, wojna, więzienie, polowanie, współzawodnictwo polityczne i fizyczne, władza, despotyzm, moc, siła, męstwo, przywództwo, zabawa, hazard, żądza, przepływ energii, leczenie chorób krwi, przywództwo.

Mars jest opiekunem ludzi czynu. Kariera, sława, dobra pozycja w życiu, wysoki standard materialny, to wszystko sprawia, że krok po kroku idziesz droga najwyższych zaszczytów. To też opiekun ludzi, którzy niezwykle niebezpiecznie żyją - podróżników, odkrywców, dziennikarzy, wojskowych.

Idź śmiało przez życie. Sięgaj po to, czego jesteś wart i czego pragniesz. Jedynie naucz się panować nad nerwami, one mogą ci zniszczyć plany.

Środa

Energia: męska
Planeta:  Merkury
Kolor: żółty, szary, fiołkowy, kolory opalizujące
Drzewo: leszczyna

Magiczne działania: wiedza, negocjacje, interesy, nauczanie, nałogi, rozsądek, długi, lęk, strata, leczenie i samodoskonalenie, percepcja, grupa, podróż, alchemia, farmacja, handel, wymiana, kolekcjonerstwo.

Merkury jest niczym pustelnik. Dzieli się z tobą swoją mądrością. To jednak nie wszystko. Znajomi uważają cię za duszę towarzystwa. Impreza, na której nie możesz być, jest imprezą straconą.

Jesteś optymistyczny, spontaniczny, serdeczny. Może tylko nazbyt hojny. Wszędobylska z ciebie istota. Nie jesteś w stanie usiedzieć na miejscu. W swoim żywiole jesteś, gdy możesz polemizować z ludźmi na wysokim poziomie wiedzy.

Nie lubisz półśrodków. Żyjesz pełną piersią. Bądź tylko uważny, masz skłonności do używek. Żeby cię nie pociągnęły w złą stronę.

Czwartek

Energia: męska
Planeta: Jowisz
Kolor: purpurowy, błękit królewski
Drzewo: dąb

Magiczne działania: szczęście, sztuka lekarska, honor, powodzenie, rozwój, ekspansja, hojność, męska płodność, spełnione marzenia, starsi ludzie, sprawy prawne, zdrowie, honor, bogactwo, stroje, pragnienia, męskie zawody, duchowe osiągnięcia, dobry mediator, dyplomata.

Jowisz opiekuje się tobą, nie trzeba do szczęścia niczego więcej. Szacunek, uznanie, powodzenie masz zapewnione. Dobrą pozycję w życiu zawodowym i zadowolenie w sferze materialnej. Dodając jeszcze do tego twoje ciepło i serdeczność, będzie ci się wiodło.

Zawsze jesteś we właściwym miejscu o właściwej porze. Los ci sprzyja. Umiesz sobie poradzić w każdej sytuacji. Jesteś koleżeński i sprawiedliwy. Bestia wchodzi w ciebie, jak widzisz, że komuś dzieję się krzywda.

Odważny, śmiały, pewny siebie kroczysz przez życie ze ślicznym uśmiechem. Niech cię tylko pycha nie zgubi, bo masz do tego predyspozycje...

Piątek

Energia: żeńska
Planeta: Wenus
Kolor: różowy, morski, zielony, kolory pastelowe
Drzewo: jabłoń

Magiczne działania: miłość, sztuka, muzyka, erotyka, przyjemność, pokój, romans, małżeństwo, atrakcyjność, przyjaźń, delikatność, łatwość, partnerstwo, sztuka, muzyka, sprawy seksualne i sercowe, fizyczne piękno, zapachy i perfumy, dobry gust, działalność społeczna, życie towarzyskie, kobiece problemy, kochliwość, romantyzm, ochrona duchowa.

Wenus - patronka miłości, piękna i harmonii sprawuje nad tobą opiekę. Jesteś więc osobą ciepłą, serdeczną, życzliwą, troskliwą i opiekuńczą.

W życiu kierujesz się sercem, nie rozumem. Pracować możesz tylko w tym zawodzie, który da ci ogromne samozadowolenie. Najlepiej jak będziesz pracować w wolnym zawodzie. Przez nikogo nie naciskany na terminy. Jesteś niczym wiatr, nie da się ciebie okiełzać.

Dla chwili uniesienia zrobisz bardzo wiele. Śniąc o wielkiej miłości i wzdychając do romantycznej miłości co chwilę wpadasz w zachwyt.

Niestety równie łatwo z zachwytu wychodzisz. Partnera szukaj rozsądkiem, bo uczuciami nigdy nie będzie to możliwe. Chyba że z paru osób złożysz tę jedyną, to może wtedy...

Sobota

Energia: żeńska
Planeta: Saturn
Kolor: czarny, ciemny fiolet, ciemny szary, indygo
Drzewo: olcha

Magiczne działania: pokonywanie przeszkód, duchowa komunikacja, medytacja, przekonania, marzenia, podróże, życie, wolność, samodyscyplina, ochrona, architektura, pokonywanie ograniczeń, odnajdywanie zagubionych osób i przedmiotów, starsi ludzie, zakończenia, koniec, śmierć, niszczenie chorób i plag, pokonanie tych, którzy nas ograniczają, wolność seksualna, alchemia, magia, duchy, obrona psychiczna.

Saturn opieką swoją cię otacza, a to może oznaczać tylko jedno: jesteś osobą niezwykle wierną i lojalną. Jesteś gotowy zginąć dla idei.

Cichy, skryty, spokojny na zewnątrz. Waleczne serce wewnątrz. Jesteś również dokładny zapobiegliwy, przewidujący. Skarb, nie człowiek. Oddać pod twoje czujne oko można firmę, dom, papugę, psa, żonę, męża, kota, kwiaty, wszystko, co się posiada i wyjechać, nie martwiąc się niczym, na urlop.

Punktualny, konsekwentny, wnikliwy, analityczny, zdyscyplinowany. Ideał. Na jedno tylko uważaj: żeby nie stać się sknerą i pijawką. Masz do tego inklinacje.

Niedziela

Energia: męska
Planeta: Słońce
Kolor: pomarańczowy, żółty, złoty, biały
Drzewo: brzoza

Magiczne działania: zdrowie, przywództwo, leczenie, nadzieja, powodzenie, samowiedza, wysokie stanowiska, zaszczyty, szczęśliwość, bogactwo, dostatek, moc, siła, metamorfozy, ego, nadzieje, radość, siła, indywidualność, władza, ojcowie i mężowie, chciwość, podłość, egocentryzm, zarozumialstwo, ochrona, władza, uduchowienie, awans, zaszczyty, fortuna.

Patronem twoim jest Słońce, a co za tym idzie - jesteś niemal niezniszczalny. Idziesz do przodu jak czołg. Wszystkie kłopoty, jakie są na ziemi ciebie nie dotyczą, bo ich nie widzisz. Zostawiasz zmartwienia rodzinie.

Wiesz już od urodzenia, że jesteś urodzonym władcą i to jest twoją dewizą. Wprowadź w swoje życie więcej ciepła i uczucia. Wszystkim twoim bliskim wyjdzie to na zdrowie, tobie również. Kieruj ludźmi, ale pozwól im na popełnianie błędów.

Nie ma ludzi idealnych. Nagrody też uwzględnij w swoim planie. Naucz się łączyć pracę z pasją. Zrobisz wtedy rzeczywistą karierę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: marzenia | energia | Andrzejki | wróżby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy