Tatu udają lesbijki?

Brytyjski brukowiec "News Of The World" dotarł do Antona Chrulewa, byłego chłopaka Julii Wołkowej, połowy rosyjskiego duetu Tatu.

Powiedział on pismu, że Julia i Lena Katina, jej partnerka z zespołu, tylko udają lesbijki, aby zarobić dzięki temu więcej pieniędzy.

Reklama

"Julia powiedziała mi: Lesbijkami jesteśmy tylko dlatego, że dzięki takiemu wizerunkowi możemy zarobić więcej pieniędzy" - mówi Anton.

Zapewnia, że w czasach był chłopakiem Julii, bardzo sobie chwaliła seks z nim, choć ostatnio publicznie twierdziła, że nie ma nic piękniejszego na świecie, niż kochanie się z kobietą. Co więcej, apetytu Julii na seks Anton nie był w stanie zaspokoić. W związku z tym Wołkowa nie raz zakosztowała rozkoszy w ramionach jego brata, Miszy.

"Ona tak bardzo kocha mężczyzn, że spała nawet z moim bratem. Nie był w stanie oprzeć się jej uwodzicielskiemu urokowi" - dodaje Chrulew.

Anton jest obecnie żonaty, ale nie ma wątpliwości, że od czasu, kiedy chodził Julią, orientacja seksualna piosenkarki nie uległa zmianie.

"Kiedy słyszę te lesbijskie historie, chce mi się śmieć. Zdarzało się tak, że kochaliśmy się sześć albo siedem razy w ciągu nocy. Pozycja była jej obojętna. To ja miałem decydować. Była nienasycona" - zapewnia były chłopak Julii Wołkowej.

Dowiedz się więcej na temat: julia | lesbijki | News of the World

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje