Reklama

Wygląd mi przeszkadza

Wiele kobiet oddałoby wszystko żeby młodziej wyglądać. Tymczasem Demi Moore jest niezadowolona i uważa, że młody wygląd jej przeszkadza.

Amerykańska aktorka Demi Moore jest przekonana, że młody wygląd przeszkadza jej w karierze filmowej. Gwiazda twierdzi, że producenci nie chcą obsadzać jej w rolach dojrzałych kobiet.

Znana z filmu "Niemoralna propozycja" 46-letnia aktorka utrzymuje, że swój młody wygląd zawdzięcza różnego rodzaju zabiegom upiększającym. Gwiazda nigdy nie przyznała się do inwazyjnych operacji plastycznych.

Mimo niewątpliwej urody, Moore twierdzi, że jej wygląd stanowi teraz dla niej poważny problem. Podobno to właśnie ze względu na niego producenci nie są pewni, w jakich rolach ją obsadzać.

Reklama

Gwiazda powiedziała w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "Hello": "Biorąc pod uwagę mój wiek, ostatnie kilka lat było dla mnie ciężkie, bo wszyscy skupiają się na tym, jak wyglądam. W pewnym momencie pomyślałam sobie +Po prostu nie wiedzą, co ze mną zrobić+".

Aktorka dodała: "To tak jakbym miała skazę. Nie mam ani 20, ani 30 lat, ale na pewno różnię się od stereotypu kobiety po 40-stce. Mimo wszystko czuję się bardzo dobrze z tym, ile mam lat i jak wyglądam".

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | aktorka | moore | młody wygląd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy