Reklama

Reklama

Wyznania Anny Nicole Smith

Anna Nicole Smith w wywiadzie dla dziennika "The Sun" nie wahała się ujawnić wszystkich, nawet najbardziej intymnych szczegółów swego życia.

Wyznała między innymi, że musi zadowalać się przyjemnością, jaką dają jej różne "erotyczne zabawki", ponieważ od dwóch lat nie może sobie znaleźć właściwego mężczyzny.

- Od dwóch lat nie mogę sobie znaleźć faceta i wstyd mi z tego powodu. Straszne jest bycie samotną, więc skorzystałam już z biura umawiającego na randki. Wszyscy fajni faceci już nie żyją, a ja przecież nie będę wykopywać któregoś z nich. Szukam prawdziwej miłości. Już kiedyś ją znalazłam i wiem, że może mi się to udać po raz drugi. Chcę mężczyzny, który jest zabawny i ma odpowiednie poczucie humoru. Nie wiem, co jest ze mną źle, ale wierzę, iż uda mi się to naprawić. Faceta z dziećmi nie chcę. Chcę mieć jeszcze dzieci, ale chcę je sama urodzić. Mój syn jest już dorosły i niebawem pójdzie do college’u, więc fajnie by było mieć jeszcze dziecko, na przykład małą dziewczynkę - zwierzała się reporterce "The Sun" Anna Nicole Smith.

Reklama

Była modelka jest tak zdesperowana, że rozważa nawet pójście w ślady Jodie Foster i skorzystanie z zasobów banku spermy.

- Myślę o tym bardzo poważnie. Pewnie, że nie jest to takie zabawne jak poczynanie dziecka we właściwy sposób, ale zaczynam być coraz bardziej zdesperowana - dodała Anna.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: the sun | wyznania | Anna Nicole Smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy