Reklama

Reklama

Zapuszczamy włosy!

Tak to już bywa, że właścicielki prostych włosów zazdroszczą tym z lokami, a te z falami na głowie chciałyby mieć frzyzurę wygładzoną. W tym sezonie i jedne, i drugie powinny być zadowolone.

Jeśli zastanawiałaś się właśnie, czy ściąć swoje długie włosy, to wstrzymaj się z tym pomysłem. Jeśli masz włosy krótkie, to zaciśniej zęby i zacznij je zapuszczać - do wiosny zdążą jeszcze trochę podrosnąć. Włosy długie są bowiem bardzo modne. Zarówno te pokręcone, jak i zupełnie gładkie. Najlepiej, żeby spływają swobodnie na ramiona - nie wiąż je w koński ogon, nie zaplataj w warkocze. Jeśli są zupełnie proste, to lekko je wytapiruj, aby nabrały puszystości. Zrób też przedziałek z boku albo pośrodku. Jeśli twoją twarz zdobią loki, to nie staraj się ich zmusić to ładu. Włosy kręcone mają w tym sezonie wyglądać naturalnie - pozwól im na bałagan, a raczej artystyczny nieład.

Reklama

Modna grzywka jest zaczesana na bok albo opada na oczy - wtedy powinna mieć długość poniżej linii brwi. Można ją też wycieniować bądź ułożyć w falę.

Najmodniejsze kolory to brązy i spłowiały blond - najlepiej taki, jaki powstaje po długim przebywaniu na słońcu. Zapominamy o kontrastowych balejażach. Jeśli już nie możemy się rozstać z pasemkami, to powinny być one delikatne - ciemno- i jasnobrązowe.

Na wielkie wyjścia wciąż modne są koki. Te wzorowane na fryzury z lat 60. ustępują miejsca kokom asymetrycznym i rozwichrzonym.

Dowiedz się więcej na temat: włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje