Reklama

Reklama

Zdolny syn Sarah Jessiki Parker

James Wilke, roczny synek Sarah Jessiki Parker i Matthew Brodericka, już w tak wczesnym wieku pobiera lekcje kultury od swojej słynnej mamy. Aktorka uczy go francuskich i angielskich manier.

Sarah (38 l.) zabrała synka do Paryża, gdzie kręcono zdjęcia do ostatnich odcinków popularnego serialu "Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście". Aktorka była zachwycona tym, jak James szybko przyswajał francuskie słowa.

Reklama

"Zrobiliśmy nawet zdjęcia, więc za jakiś czas będziemy mu mogli to udowodnić. Niesamowite jest to, że on ma 15 miesięcy i jest tak bardzo rozmowny. Przyswoił sobie, bez nalegania z mojej strony, słowa typu 'bonjour', 'au revoir', 'merci', 'voila'".

"Dzieci są niesamowite. Ich małe móżdżki są chłonne jak gąbki. Nauczyłam go podnosić czapeczkę i mówić: Dzień dobry i Dobry wieczór paniom" - opowiada Sarah.

Jednak pewnych rzeczy Jamesa jeszcze nie udało jej się nauczyć.

"Próbuję go nauczyć kłaniania się, co fizycznie jest większym wyzwaniem, bo on wciąż ma tendencję do przewracania się. Ale zabawnie będzie zobaczyć kiedyś, jak to robi. Sądzę, że będzie wyglądał uroczo" - dodaje Parker.

Dowiedz się więcej na temat: 'Seks w wielkim mieście' | aktorka | sarah | Sarah Jessica Parker

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje